Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó alakom van?...

Szerintetek jó alakom van? Egyelőre nincs kép

Figyelt kérdés

175 cm vagyok.. Keskeny váll, darázsderék,széles csípő, combom a csípőmnél is szélesebb..... Plusz a lábaim hosszúak és vékonyak. Mégsem vagyok elégedett vele, akkor lennék ha a vállaim kicsit szélesebbek lennének, mert így az alsó és felső testem nem "passzol" egymáshoz. Milyen ruhákkal lehetne esztétikailag szélesíteni a vállat?

Azon kívül hogy boleró, sál, stb, na meg lábra sötét nadrág/szoknya felülre meg minél világosabb..


2011. aug. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Honnan tudjam ennyibol hogy milyen alakod van. Istenem!
2011. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A combod szélesebb, mint a csípőd? Hát komolyan tegyél fel képet, mert ez így nem stimmel, pláne, ha hosszú, vékony lábaid vannak.
2011. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szembetűnően...nincsen kép, nincs jó "háttér" de majd csináltatok... 15 L vagyok és tök szar alakos dolgokat örököltem (vastag térd, vastag boka, kicsit csámpás vagyok, hülye pofákat vágok stb xD) és sokan tartanak ezek után szexinek, én szörnyűnek tartom xD
2011. aug. 26. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
én se értem hogy széles a csípőd,a combod méginkább és akkor hosszú vékony lábad van....képet rakj fel és megmondom:)
2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!