Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A kicsi vagy a nagy orr...

A kicsi vagy a nagy orr csúnyább inkább?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Szerintem a legjobb válasz erre az, hogy az archoz képest aránytalan orr az, ami csúnya.
2009. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a kicsi mindenkinek jól áll, a nagy pedig nagyon karakteressé teheti az arcot, kinek mi áll jól. az biztos hogy a nagy orr keveseknek áll előnyösen!!!
2009. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így nem lehet megmondani:D Kicsi és nagy orr is lehet csúnya, attól függ, milyen formája van, milyen az illető arca stb. stb..
2009. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a nagy orr a csúnyább... tök mindegy milyen feje van valakinek! És ha már azt mondjuk, hogy nagy, azt mindig archoz viszonyítjuk!
2009. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

a nagy orr csúnyább.

de a legrondább, ha valakinek ilyen disznóorra van...tudjátok, így állsz vele szemben és fellátsz az agyáig...

2009. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
pl.:ez egyértelműen csúnya....: [link]
2009. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
a nagyorr.nekem is az van és undorító a fejem. :(
2009. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
59%
Szerintem a nagy orr mindenképp de ez izlés kérdése van nagy ronda orr meg kicsi ronda orr de szerintem a nagy orr egy lánynál sose szép persze van hogy a kicsi rondább. De a hogy mondtam ez csakis izlás kérdásee!
2009. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
SZia.Szerintem nemis az orr mérete a kérdés hanem a formája, lehet nagy orrod aminek semmi formája nincs, de lehet kicsi ami formás, de bármilyen orrod is van szerintem ha nem látszik rajtad h zavar h akkora amekkora akkor a többiek sem találják rondának.
2009. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a kis orr nagyon nem jön be. Ha meglátok egy pasit, akinek ilyen kis pisze orra van, az egyszerűen blaaaaa...XD Lányoknál még úgy ahogy elmegy.
2009. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!