Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat egy anyajegyem eltávolítására?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon sok anyajegyem van... Voltam műtéteken is, ott hármat szedtek le. Viszont a nyakamon háromszög alakot formál 3 anyajegy...nagyon csúnyának tartom őket, egyszerűen kivágott felsőt sem vagyok hajlandó felvenni, állandóan garbóban járok és még nyáron is a magasabb nyakú rövid ujjúkat veszem fel. Az orvos nem tartja indokoltnak az eltávolítását, magánsebész szedné csak le, kb 10 ezerért. A "háromszög felső csúcsát" képző anyajegyet akarnám leszedetni, mert az a legnagyobb, a másik 2 annyira nem zavar. Anya mondta, hogy majd ha keresek, akkor majd leszedethetem, neki erre nincs pénze. Oké, hogy a 3 műtétem ingyen lett volna, de anyám így is ott hagyott vagy 20 ezer forintot, csak úgy nekik... Nem akarok így élni, én is akarok kivágott felsőket felvenni, meg majd szalagavatókor is biztos olyan ruhánk lesz, és az is itt van már nemsokára. Valami tanács, amivel rávehetném anyát, hogy szedessük le? :(

#eltávolítás #anya #anyajegy #anyajegyem #eltávolítására
2013. jan. 20. 12:06
 1/4 babybogyo88 válasza:
Nem csak az hogy Neked nem tetszik, de ha megsérül el tud rákosodni, szerintem ezzel állj oda anyukád elé, hogy nem akarod, hogy elrákosodjon, de olvass utána,hogy tényleg nagy probléma lehet belőle, ha megsérül.
2013. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már futottál ezzel néhány kört, szerintem mondhatsz neki akármit, úgy se fog belemenni. Amúgy szerintem csak téged zavar ez a háromszög dolog. Próbáld elfogadni. Vegyél fel nagy nyakú felsőt, és majd megszokod. Mások meg úgy sem fognak ezért szólni, ha meg igen, akkor csak a saját butaságukat mutatják meg.

Ha továbbra sem tudod elfogadni, akkor menj el diákmunkára. Pár alkalommal össze lehet szedni az árát.

2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
menni fogok diákmunkára, nyáron.... de nyáron meg nem célszerű eltávolítani mert ahogy barnul a bőr esetleg a naptól, csúnyán fog gyógyulni a heg, ezt az orvos mondta... szóval azért akarom ilyenkor télen, a műtéteimet mindig télen csinálták
2013. jan. 20. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
ha anyud nagyon nem engedi akkor gyűjtsd össze a saját pénzedből! :)
2013. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!