Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Műtétet akarok anyajegy...

Műtétet akarok anyajegy eltávolítására, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Helló! Van 3 anyajegy az arcomon, amely nem síkfelületű,hanem kiemelkedik picit a bőr felületéről,viszont nem nagyok,hanem kicsik,viszont engem zavarnak.

Szeretném,mivel arcomon vannak,hogy ne maradjon utánuk heg. Lehetséges ez ? Előre is köszönöm !


2012. jún. 21. 07:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a fájdalom nem érdekel,fájhat amennyire csak lehet,a lényeg,hogy eltüntessem őket végre!
2012. jún. 21. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 az arcomon, egyik egy jó nagy, a másik egy kisebb csak. Mivel pasi vagyok, nekem nagyon útban volt a borotválkozás miatt.

Nem kell nagy műtétre gondolni, befeküdni sem kell meg semmi ilyesmi (persze csak ha nem vagy vérzékeny). Először az anyajegy környékét érzéstelenítik el lidokain injekcióval, utána az anyajegybe is nyomnak egy keveset. Pár mp után már nem is érzel semmit, gyorsan körbevágják, leveszik, összevarrják és már kész is. 5 perc az egész. Mérettől és helytől függően lehet 2 öltéstől 4-5 öltésig is. Utána 1-2 napig nem szabad h víz érje, és le kell h legyen kötve. Ha jól gyógyul, 1 hét után varratszedés, és már kész is az egész. Utána már csak szövettan van.

Nekem egyik sem fájt, sem a műtét közben, sem utána való napokon. Ez 3 éve volt már, azóta szépen begyógyult, szinte alig látszik. Persze halványan azért megmarad a vágás helye, de tényleg alig látszik csak.


26/F

2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hegnélkül nagyon nehéz nekem a kézfejemen volt egy és körülbelül egy 2-3 centis heg maradt a műtét után
2012. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem mostani.. de keresgélés közben rátaláltam,hátha még valaki akarja ezt!


Nem javasolom senkinek,ha nem muszáj.

Ronda heg marad,pedig plasztikai sebész vette le(nekem gyulladásban volt).


Lehet a gyulladás miatt is,de alapból van akinek szépen gyógyulnak a hegek,van akinek kevésbé...meggondolandó.Mi lesz jobb ,ha anyajegyeket takargatsz,vagy hegeket..

2018. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!