Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon drága egy orrműtét?...

Nagyon drága egy orrműtét? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok..eléggé nagy az orrom vagyis nem nagy csak hosszú és nagyon zavar...és akárhogy próbálom nem tudom elfogadni....gondolkoztam a plasztikai műtéten mivel csak a elől a porc rsszel kéne valamit kezdeni csak az orr csonttal semmi gond csak a porcal..szeretném le kicsinyítettni...nagyon drága egy ilyen beavatkozás???

2013. jan. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Mindenképpen maszekhoz kell elmenned, mert szépítészeti műtétet nem fizet ki neked senki. Talán egy orvossal kellene konzultálnod, hogy mire gondolsz és, hogy egyáltalán megoldható e. Ő meg majd elmondja a lehetséges árakat...mi hiába mondunk bármit, ha a te orvosod majd többet fog kérni vagy kevesebbet.
2013. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párszáz ezer forint-nekem nagyon drága! De nem mindenkinek. Amúgy hallottál már a szövődményekről? Na, azok az igazán drágák, amiket eltolnak és újra kell csináltatani.
2013. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Egy ilyen orrműtét 300-400 ezer forintba is kerül, és akkor még nincs benne a kórházi ellátás meg ilyenek. Egyszer olvastam egy nőről, akinek megműtötték az orrát és 1 hétig ülve lehetett csak aludnia, hogy ne mozduljon el a csont és tudjon lélegezni.


Én tökre megértelek téged, mert sajnos nekem is nagy az orrom, ráadásul még van rajta egy kis púp is, de én most már kezdem elfogadni magam. Rájöttem, hogy ez az orr ad keretet az egész arcomnak, a karakteremnek, ettől vagyok az, aki és, ha megműtenék az orromat egy lennék a sok pisze orrú nő között (már bocsánat). Beolvadnék, és ez nem jó. Én ettől vagyok szép, különleges. Vannak még rajtam kiemelni meg eltakargatni valók, de nyilván, hogy inkább az előnyösebb tulajdonságokat kell hangsúlyozni, előtérbe helyezni.


Szóval én a helyedben meggondolnám ezt a dolgot. Persze, ha téged zavar, vagy gátol és nem tudod elfogadni magad, akkor kezdj el gyűjtögetni. Bár én inkább lakásra meg autóra gyűjtenék, mert elég nehéz idők járnak mostanság.

2013. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Varga Kláránál 53o, elvileg az egyik legjobb doki.
2013. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!