Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakpír plasztikáról linkelnét...

Ajakpír plasztikáról linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találok műtét utáni fotókat az ajakpír plasztikáról, tudom hogy sok helyen nem csinálják már, de van ahol igen, és érdekelne hogy néz ki (egyet találtam régebb,de szeretnék többet látni róla, előtte-utána fotók,vagy vmi)

köszi!!!


2009. szept. 2. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

kezdjük, ott, hogy mi az, az ajakpír plasztika?

de ha ennyire szeretnél, akkor gyere hozzám, egy olló, tű cérna, és egy csepp házi cucc mindent megold :D

megadom a címet

kifli utca, zsemle tér, a házszámot elfútta a szél.

komolyra, nem molyra KOMOLYRA vége aszót Bp. V. kerület, a McDonaldnál jobbra!

2009. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha nem tudod mi az, olvass utána,gúgli. ha nem is érdekel,minek írsz ide?

a lényeg,hogy az ajakpírt szélesítik, műtéti úton,azaz nem csinál kacsacsőrű emlőst az emberből,mint az injekciók,nem lesz tepsiszája az embernek! hanem csak szélesítik a pírt, ami hidd el nagyon is zavaró ha olyan vékony hogy alig látszik! ennyi. gyökér.

2009. szept. 11. 00:21
 3/8 anonim válasza:

[link]

itt van sok műtét előtti és utáni kép ajakpír műtétről

2009. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

pont ezt írtam,hogy ez nem az. ez szájfeltöltés! az kacsaszájat csinál,és nevetséges

az ajakpír plasztika más. ott lenyúznak egy pár milis csíkot a szájkontúr mellől,majd összevarrják,ezáltal szélesebb lesz a pír. nem feltöltés, ne linkeljetek ilyeneket,köszi

2009. szept. 29. 18:39
 5/8 Winner of Royal Hill válasza:
Ha ilyen bunkó vagy akkor keress magadnak képeket! Hisztis kis p*icsa!
2009. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hisztis vagyok csak sok itt a nehéz felfogású.
2009. okt. 7. 01:53
 7/8 anonim ***** válasza:

itt akadékoskodtok aztán még nektek áll feljebb??? szégyelljétek magatokat

a kérdezőnek: nem tudnád részletesebben leírni, hogy pontosan mit csinálnak eg yilyen műtét során, mert így sajnos én se találtam semmit. De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem annyira gyakori még ez a módszer

2010. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia, sajnos nemtudok bővebb infót róla, csak amit fentebb írtam technikát. azért nem csinálják ezt,mert ha rosszul hegesedik,nagyon csúnya tud lenni,főleg szájnál ugye, amit később majd mindig rúzzsal elkell takarni. ezért nem szokták,de már láttam asszem egy oldalt itthonis is ahol ezt elvégzik. sajnos azóta sem találtam semmi bővebb infót=(
2010. jún. 5. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!