Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalatok műtéttel? Ha...

Tapasztalatok műtéttel? Ha tehetnétek, megváltoztatnátok valamit magatokon?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok

13-14 éves korom óta utálom a testemet. Akkortájt nőtt meg a jobb kisajakom, a bal lábamon a 2. ujjam és ráadásul 183 centiméter magas vagyok. Ezek után nem csoda, ha önbizalomhiányos vagyok és testképzavaros. A magasságommal ugyan nem tudok mit kezdeni, de elhatároztam, hogy plasztikai műtéttel megcsináltatom, amit lehet. Fogszabályzómat nem rég vették le, az már pipa! :)

3 éve küzdök anorexiával és bulimiával, mindig úgy éreztem, hogy kicseszett velem az élet, amiért ilyen testet kaptam. De igenis ha lehet rajta változtatni, én megtalálom a módját!

Szerintetek?



2013. febr. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem először mindenképpen el kellene menned pszichológushoz, és vele megbeszélni ezeket a dolgokat. mert hiába műttetnéd meg magad, utána találnál mást ami zavar
2013. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

már járok, és nem ellenezte

anyukám nem érti meg az egészet, de ha úgy vesszük támogat, mert látja, hogy nekem ez fontos

a fogszabályzó miatt is vagy 3 évig győzködtem... de mindig mondogatta, hogy ugyan már neki is olyanok a fogai és mégis mindenkitől azt hallja, hogy gyönyörű a mosolya. De aztán nem hagytam magam, és azt mondtam, hogy akkor is megcsináltatom. Mellettem állt.

2013. febr. 6. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok! 108 kg-ról lefogytam 58-ra és a hasam bűn ronda volt. lógott a hasamon a bőr. megműttettem pedig irtózom a kórházaktól és a tűtől is féltem de nem maradhattam úgy!

még lenne mit megcsináltatnom magamon, de már ez is hatalmas lépés volt.

2013. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bizonyos mértékig megértem, hogy fiatal lányként elégedetlenkedsz a külsőddel... DE van egy határ, amin túl el kell magad fogadni olyannak, amilyen vagy, mert akkor lehet akár Sziránó orrod is, azt fogod sugározni, hogy boldog, kiegyensúlyozott vagy és ezért fog vonzódni hozzád sok ember... És ezt nem feltétlen szexuális értelemben értem, mert a boldog emberek bevonzanak sok barátot is és nem látják a hibáit... Persze sokkal könnyebb dolognak tűnik a műtétek sora (ha bírod a kórházat, a hetekig tartó kötéseket magadon és főleg van elég pénzed), de könnyen át is eshetsz a l túloldalára... És sajnos a mai világban a csapból is az folyik, hogy tökéletesnek kell lenned, minden asszimmetria, szépséghiba nélkül... DE akinek a lelke nincs rendben, az szépen sem fogja sugározni a szépet... EZT NE FELEJTSD EL! Az, hogy anorexiával és még bulémiával is küszködsz, az már komoly jele annak, hogy fejben nincsenek rendben veled a dolgok és nem tudom milyen a pszihológusod, aki amellett van, hogy plasztikáztasd át magad... Én abszolút az érdekedben írtam, nem letólni szerettelek volna, mert még időben vagy, hogy inkább önismeretet tanulj, olvass, minthogy a külsődet ilyetén formáld át...
2013. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

09.41-es

még annyit hozzátennék, hogy a fogszabályzó a teljesen normális, helyes ötlet, mert az egészségügyi szempontból is fontos lehet, hogy rendes legyen a harapás és esetleg a kusza fogak között ne képződjön hamarabb szuvasodás...stb. De a többi esztétikai dolgot az úgy kell felfogni, hogy ettől vagy te egyedi és bárki bármit mond, büszkén kell viselni, annyira, hogy már a másik szinte irigykedjen, hogy neki nincsen olyan... Hidd el ez nem is annyira nagy munka, csak el kell magadban mélyülni, megkeresni az értékeidet és hidd el meg fogod tudni szerettetni magad magaddal :-))

2013. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem ezt a fórumot. Innen tájékozódtam ár-hely-lehetőségek után.
2013. febr. 8. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:

A magasságoddal valóban nem tudsz mit csinálni. Azt el kell fogadnod. A lábujj is olyan ami, szerintem csak Te érzed különlegesnek. Azt Én nem javasolnám megváltoztatni. A kisajkak ami viszont akár kellemetlenséget is okozhat, ha túl nagy. Azt csináltasd meg.

És próbáld elfogadni magad!!!

2013. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kisajakkal én is pontosan így vagyok, de még eszembe se jutott, hogy meg kéne változtatnom... a többivel meg szerintem se tudsz mit tenni.
2013. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bigiboy83 válasza:
Helló! A jobb lábam 2. ujja Nekem is nagyobb de egyáltalán nem zavar vagy akadályoz,és ráadásul az arcom is asszimetrikus! De nem zavar mert így érzem jól magam és körülöttem mindenki elfogad olyannak amilyen vagyok a barátaim, a családom, és a munkatársaim is és még egy gúnyos szót sem hallottam tőlük, tehát mindenki olyan amilyen és mindenki más, de épp ettől olyan jó a világ, mert lássuk be ha mindenki és minden egyforma lenne, akkor nem lenne benne semmi érdekes! (szerintem!)
2013. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!