Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 éves vagyok, tanuló. Van...

20 éves vagyok, tanuló. Van rá esély hogy így SZTKban ingyen levegyék az anyajegyemet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2013. febr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor szedik le, ha indokolt. Menj el bőrgyógyászhoz, majd megmondja, le kell-e egyáltalán szedni.

De igen, a TB állja akkor.

2013. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ott dolgozok és csak indokolt esetben ,hiába téged zavar de ha pl nem a melltartópántnál övnél van akkor nem nagyon szedi le csak magánrendelésen .
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek!


Az arcomon van és azzal akarom indokolni hogy nem védett helyen van, mindig éri a nap, bármivel tisztítom az arcomat, hámlasztók, mechanikai bőrradírok, és hogy alapból is gyulladásra hajlamos a bőröm az arcomon, és többször jött már ki pont ott pattanás ... utolsó, ezek nem elegendőek indoknak? most is azért szeretném ezt mert már megint úgy vettem észre hogy változott. Nem esztétikai okokból, hanem egyszerűen félek mert nincs védett helyen az arcomon.

Megéri SZTK-ban levetetni, nem marad utána csúnya heg?

2013. febr. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!