Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudtok olyan plasztikai...

Tudtok olyan plasztikai sebészt, aki online küldött kép alapján is tud legalább hozzávetőleges ajánlatot adni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pesti, és jó lenne személyes konzultáció előtt egy online üzenetváltás.
2013. febr. 21. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanak online képröl semmit mert élöben látni jol és csak ugy tudják megmondani
2013. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan? Szerinted egy fotó alapján látni fogja a testedet 3Dben? Szerinted egy képen látja, hogy pontosan mit kéne alakítani, és miből dolgozna?
2013. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a testem, csak az arcom szeretném. Gondoltam ha van egy kép szemből meg egy profilból az már jó képet ad.
2013. febr. 22. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Orrplasztikárol lenne szó? Akkor vsz a legtóbb doki tud mondani hozzávetöleges véleményt. Írj egy levelet pl orvostudakozora. Jánky dr pl.biztos mondana véleményt privátba is lehet képet küldeni
2013. febr. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted élőben nem tapogatja meg, hogy mi is van alatta, mit kéne átalakítania? Nem mindegy, hogy a porc vagy a csont vagy a bőr szorul-e átszabásra.
2013. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!