Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megcsinálják vajon tb-re a...

Megcsinálják vajon tb-re a melleim?

Figyelt kérdés
Szoptatás után elsorvadtak a mekkeim nincs semmim,csak a nellbimbom. Mint egy férfi mellkasa lenne olyan. 26 éves vagyok,rendes mütétre nem lesz soha pénzem... :( nem akarok mell nélkül élni...
2013. márc. 8. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2013. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Manapság? Még a rák miatt levágott mell helyett sem csinálnak újat. Hordjon betétes melltartót, akinek nem tetszik.
2013. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor, ha jól elő tudod adni, hogy mennyire tönkretette az életedet pszichésen, utálod magad, nem tudsz tükörbe nézni, már megfordult az öngyilkosság is a fejedben. Sírj is. Unokahúgomnak bevált, ingyen lettek cicijei.
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sajnos nem!

Nekem volt már tb. Hasplasztikám de annak is komoly követelményei voltak. A kezdő bmi 35 felett kellet lenni és abból kellett 10bmi leadni.

Olyan hogy pszihésen zavar már rég nincs, ez csak mende-monda mostmár.

A melleket csak akkor csknálják meg tb alapon ha kissebbítés van, és az eltávolítandó szövet mennyisége eléri az oldalankénti testsúly fél százalékát...

2013. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Ez kb 4 éve volt, nem tudom, most mi van, csak gondoltam, leírom.
2013. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. De igen is állja a tb a rák miatt, nekem is 2 hónapja ebből kifolyólag állta!
2013. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is olyan volt, tb nem állja.
2013. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!