Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igaz, h nem jó ha szülés...

Igaz, h nem jó ha szülés előtt csináltatom meg a melleim?

Figyelt kérdés
Miért ajánlatos szülés után megcsináltatni????
2011. nov. 3. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ha terhes leszel változik a tested, hízni fogsz, a melleid megdagadnak. A szoptatás után elméletileg visszakerül minden az eredeti állapotba, illetve nyilván a testsúlyod attól függ, hogy mennyit eszel, de a melleid összébb mennek. Van akinek jó a genetikája és ezt leköveti a bőre és a kötőszövete, de a legtöbb nő sajnos nem ilyen szerencsés és az esemény után lógnak a mellei.


Tehát megcsináltathatod előtte is, de ha meg kell csinálni már előtte, akkor valószínűleg nem túl jó a genetikád és meg kell csináltatni utána is, ha azt akarod, hogy szép legyen.

2011. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mert megereszkednek, szoptatáshoz kell a tej, utána elég megcsináltatni, előtte tök felesleges!!
2011. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

25 évesen csináltattam meg, 30 évesen szültem.

Hátrány volt, hogy a terhesség és a szoptatás alatt túl nagy volt a mellem, fájt tőle a derekam és szinte végig sportmelltartót kellett hordanom + mellizomgyakorlatokat csinálnom, hogy az óriási súlytól ne lógjon.

Szoptatni kiválóan tudtam, több, mint egy évig. Utána szépen visszament a méret a műtét utáni méretnél egy kicsit kisebbre, de nagyon szép maradt végül.

2011. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!