Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha 25 évesen az arccsont és a...

Ha 25 évesen az arccsont és a bőr miatt 30 felettinek nézek ki, mit lehet tenni? Googles képek lentebb

Figyelt kérdés

tehát nem lágy lányos vonásaim vannak, hanem karakteres, csontos. a bőröm meg foltos mert nyáron leégtem, meg a pattanások miatt, egyedül a mikrodermabrázis(bőrcsiszolás) kezelés segítene, de egy kozmetikus szerint(aki végzi) az sem ér el igazán látványos javulást senkinél.


szóval erős az arccsontom, állcsontom is


pl.

[link]

[link]

[link]


örülnék, ha nem "kezit csókolomoznának" és a boltban nem "tessékelnének" 25 évesen a velem egykorúak


2013. márc. 11. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy van olyan, h pl a hasamról leszedetem a bőrt, h tegyék az arcomra? tudom érdekesen hangzik, de valami hasonló?


és csiszoltatni lehet a csontokból?


habár nem akarok hülyeségeket kérdezni, de semmi ötletem

2013. márc. 11. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik kép sem jelenik meg. esetleg ha gondolod küldhetsz magadról képeket privátban.
2013. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az egér középső gombjával próbáltál ráklikkelni? tehát ne másold
2013. márc. 13. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

előzőleg is ráklikkelve próbáltam megnyitni, akkor nem, de most sikerült. egyébként szerintem ha annyira csontosak a vonásiad, mint a képen umának, azzal semmi baj sincsen, sőt! hallottál már a kontúrozásról? ajánlom, nézz utána youtubeon angolul, vagy itt egy link: [link]

ha jól megnézed, ennek igazából pont az arccsont kiemelése az egyik leglényegesebb része. így kép nélkül nehéz megmondani hogy milyen lehetsz (habár privátban küldhetsz képet), de összességében amit leírtál magadról az pontosan megfelel a mai szépségideálnak.

egyébként sminkkel tudsz rajta javítani, finomítani. én a műtéti beavatkozás helyett ezt ajánlanám. ja a foltos bőrre pedig alapozó, púder. nem tudom, megengedi-e a pénztárcád, a vichynek vannak kifejezetten ilyen bőrhibákra kifejlesztett alapozói, azok nagyon jók. egy barátnőmnek is foltos a bőre, bár neki a helyenkénti bőrfestékhiánytól és a vichy alapozó tökéletesen eltűnteti ezeket, szóval ez szerintem neked is jó lenne.

2013. márc. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meglehetősen régen tetted fel a kérdést, de talán még nem késő rá válaszolni.

Szóval én megnéztem a képeket, és hogy őszinte legyek, semmi olyat nem találtam rajta, ami sebészeti beavatkozásra adhatna okot. Csinos csaj vagy, az a fajta, aki a harmincas éveiben megáll majd, és az istennnek se öregszik tovább. A bőröddel biztosan lehet mit kezdeni, de az meg nem az én reszortom, azt meghagyom a hölgy válaszolóknak.

Szóval fel a fejjel, nincs itt semmi gond!

2013. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi :)
2013. ápr. 10. 20:36
 7/7 anonim válasza:

Nekem is csontos volt az arcom, genetikailag meg onnan fogyok előszőr sajnos.

Saját zsír Feltöltés az arcban segít, ott teszik kerekké és lággyá a vonásokat ahol a fiatal arcra is jellemző. Ez oki kezelést jelent hiszen a hiányzó zsírréteget amit / vagy betegség miatt a szervezet lebontott / potólja vissza. Jelentős kontúr hiányoknál ez az egyetlen megfizethető és tartós megoldás.

Biztonságos is mert allergia teljesen kizárt, ezek mellett a bőrre is pozitiv hatást gyakorol pár hónap leforgása alatt nem csak kitölti a bőr alatti hiányokat hanem a bőr felszínén is látható változást hoz.

2016. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!