Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez valóban hatásos lehet mell...

Ez valóban hatásos lehet mell műtét helyett? (kép lent! )

Figyelt kérdés
Valaki használta már? Vélemények? Egyáltalán lehet nagyobbítani műtét nélkül? :) [link]
2013. ápr. 2. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle tablettától nem fog megnőni a mell. Ez mind átverés. Valamint a kezdőlapon a nőci sem a kutatócsoport vezetője, hanem valami idősebb modell lehet, mert a képe millió helyen ugyanígy megtalálható, mindenhol más-más hülyeséget hirdetnek vele.
2013. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Marhaság.
2013. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy gyógyszer, amely átcsoportosítja a zsírt? Mégpedig úgy, hogy az csak egy területre, a mellbe menjen! Na ezen legalább egy hétig fogok nevetni!

De komolyan: tuti átverés és ahogy láttam nem is olcsó.+ ki tudja mit tettek azokba a kapszulákba.

2013. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, csak műtéttel lesz nagyobb, ne dőlj be semmi hirdetésnek.

Vagy esetleg terhesség-szoptatás alatt nőhet kicsit, bár nekem utána úgy összement, hogy annyi sem maradt, mint volt.

2013. ápr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát hogyne lenne hatásos! Az iq-t is növeli, nem csak a melledet... vedd meg! legalább 10 dobozzal, ha lehet.
2013. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most kapott el a fogyasztóvédelem egy csomó ilyen szart. Jó esetben csak nem működik, rossz esetben ezek a cuccok szívrohamot is okozhatnak. Egy pirula soha nem fogja megnövelni a mellet.
2013. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sok ilyet olvastam már, meg a mellnövelő rágóról is. Kíváncsi voltam. :)
2013. ápr. 4. 09:35
 8/12 A kérdező kommentje:
"iq növelés"-re pedig nincs szükségesem...
2013. ápr. 4. 09:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után nőtt meg a mellem, és a szoptatás elmaradása miatti összeesés után is nagyobb maradt legalább 1 számmal, mint amekkora szülés előtt volt.
2013. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem. Szerintem az egyetlen recept, ha az ember még tini korában eleget sportol és nem hord push-up melltartókat. Ugyanis a mell alatt is van izom és ez nagyban befolyásolja a mell méretét és formáját, illetve szülés után jobban visszanyeri az alakját, nem lóg (még ha nagyobb is mint volt)
2013. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!