Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tömzsibb, picit turcsibb...

Tömzsibb, picit turcsibb orral lehet valamit kezdeni a plasztikázáson kívül?

Figyelt kérdés

Az orrommal nem vagyok megelégedve és szeretnék egy kicsit hosszúkásabbat,de a plasztikázás elég drága.Van más még esetleg?


Köszönöm! :))



2013. ápr. 5. 17:59
 1/6 Andii1 ***** válasza:
nincs más megoldás, az mindenhogy látszik.
2013. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem véglegesen szeretnéd megváltoztatni, akkor nagyon ajánlom a sminkelésen belül a kontúrozást. Ha tömzsi az orrod, akkor nyújtanod kell, amit a sötétebb színekkel tudsz megtenni. Először vigyél föl a bőröddel megegyező árnyalatú alapozót, majd egy sötétebb színűvel pöttyöket tegyél az orrod két oldalára, arra a részre, amit kicsinyíteni szeretnél, majd ujjal finoman dolgozd el. Egy réteg színtelen púderrel fixáld a művet. Kb ennyi. :) Ha érdekel a téma Kim Kardashian-nak szuper videói vannak YouTube-on, és itt egy jó szemléltető ábra is: [link]

Sok gyakorlás kell hozzá, hogy természetes is legyen az összkép, de utána egy ''új'' arc fog rád nézni a tükörből. Sok sikert! :)

2013. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem biztos, hogy az orrod nem szép, csak mert kicsit tömzsibb, az összképet kell nézni mindig. Hogy mennyire harmonizál az arcod többi részével.
2013. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sztem nem szép nekem nem tetszik...egy kicsit pisze vagy nem is tudom...
2013. ápr. 5. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A sminkelésen kívül nem nagyon - a pirosító felviteli technikája befolyásolja némiképp.
2013. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináltass magadnak karvalyorrot
2021. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!