Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy intimplaszt...

Mennyibe kerül egy intimplasztika-> kisajak korrekció?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Igazán nem tudok a kérdésedre válaszolni, csak arra akarom a figyelmedet felhivni, hogy egy ilyen mütétnek teljes érzéketlenség sokszor a következménye - többet nem tudnád élvezni a szexet. Jól gondold meg, hogy megéri-e.
2009. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Öhm... ez minek?
2009. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

20:48-as: mostanság divat, hogy a lányok méricsgélik a a különbözö részleteiket és utánna eldöntik, hogy nem elég szép vagy nem 100% szimmetrikus.

Ezt meg haszonlesö orvosok kihasználják, méretre szabják a nöket rengeteg pénzért. A mellékhatásokról meg alig tud valaki.

2009. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Lány vagyok és soha nem zavart, hogy a kisajkaim (már bocsánat, de) kikandikálnak. Sőt! Olyan kis aranyosak ott lent. Pedig nem kicsik.
2009. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
62%
Szia! Szerintem ne itt kérdezd meg, mert eléggé negatívak lesznek a vélemények!!! Beszélj szakemberrel, és aztán dönts!!
2009. szept. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve történt; akkori barátnőm ( 41 ) kisajkai fodrosak voltak. Nem zavart, mert szőke lévén, világos színük volt, és a nő is elég aktívan szexelt. Aztán egy év szünet következett. Utána meglepve láttam, hogy a kisajkait plasztikáztatta. Nagyon jól nézett ki, mintha 10 évet fiatalodott volna. Libidója, orgazmuskészsége nem romlott.

Neked a sebész mondja meg, -sok pénzért- hogy mit várhatsz. Ne feledd, nem biztos, hogy szükség van korekcióra. Ha tudsz küldeni képet egy hasonló nuniról, könnyebb lenne tanácsot adni.

2009. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


Körülbelül ilyen!

Ez szerintem műtétre szorul!

Vélemények?

2009. szept. 28. 18:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven az esztétikai határon belül van. A műtét szíved joga -- de én nem tenném. Barátnőm véleménye is ez !
2009. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
ennek még semmi baja, majd akkor műttesd ha már kilóg a bugyiból, addig nem érdemes, a férfiak is jobban szeretik ezt, mint azt ami olyan mint egy gumibabanuni, szal érted
2009. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik! :P Van még képed!
2009. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!