Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elsősorban fiúk, de lányok...

Elsősorban fiúk, de lányok is! Intimplasztika?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz egy megnagyobbodott kisajak (pár cm)?
2010. júl. 20. 23:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Addig nem gáz amig a tányérp.ina méretet el nem éri
2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez egy "kedves"válasz volt!szerintem mindent magába foglalt:-))))
2010. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az egyik kisajka mindenkinek nagyobb egy kicsit a másiknál
2010. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy,hogy mekkora p*nád van ?
2010. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor hogy ha nagyon nagyon ocsmány dolog van a lábad között. Nem jó így elcseszni magad, ha nem is annyira vészes a dolog.
2010. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vészes úgy gondolom..de amikor ARRA kerül a sok annyira feszélyezett leszek emiatt :/ gondolkozom eléggé a mútéten, bár elég drága, és lehet a libido is csökken... nem tudom megéri-e..
2010. aug. 8. 21:58
 7/9 anonim válasza:
ki a szart érdekel h mekkora p*nád ??? nem az les zaz első amikor ismerkedsz valakivel h megkérdezi h nagy pinád van ?? -.-
2011. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabi011 válasza:
Én 3szor csináltattam meg..de elrontották képzeld el h most agyok 25 éves és közben annyira fáj h nem birom ki ézért már nem csinálom senkivel..nem ajánlom..:/
2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Nehogy megcsináltasd a műtétet, ne csonkíttasd meg önként a legnőiesebb testrészed ... ami igen is hogy nagyon szép lehet,

szóval vigyázz csak a kikandikáló szirmocskáidra :)

30F

2011. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!