Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elálló füleken mennyit segít...

Elálló füleken mennyit segít a fülműtét?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozom egy ilyenen, de nem vagyok biztos benne h megéri. Kérdéseim: Hogy zajlik a műtét, elaltatnak? Fáj a műtét? A műtét után mennyi ideig kell azt a fejpántot hordani. Ezt a suliba is fel kéne vennem? Akiknek volt műtétjük mennyire látták értelmét? Van olyan akinek csak rosszabb lett? :)
2013. ápr. 25. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is elállnak a füleim (lány vagyok) engem is zavar de én azért nem mernék belemenni egy ilyenbe.

1. Ha szeretnek így is elfogadnak

2. Lehet hogy rosszabb lesz mint azelőtt volt

3. Nem éri meg )szerintem)

Ja és nekem szerencsére eltakarja a hajam :)

2013. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt férfiként volt műtétem, és nagyon jól sikerült, szinte kicserélődtem. A varratszedés után kellett fejpántot hordani, de csak éjszakára, 6 hétig. Helyi érzéstelenítésben végezték a műtétet, és egyáltalán nem fájt. Szóval nekem 100%-osan megérte.
2014. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!