Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 85DD-s, nagy, lógó mellet...

85DD-s, nagy, lógó mellet TBre lekicsinyítik? Van itt olyan, akinek TBre volt műtéte?

Figyelt kérdés

ilyesmi a mellem most:


[link]

[link]


ruhában:


[link]


és ilyet szeretnék:


[link] (2.kép)



Igazából annyira nem is a nagyságával van a bajom, hanem azzal, hogy rettentően lóg, már a bimbóudvarom is el van deformálódva... :( és mivel felvarrásra nincs pénzem, ezért gondoltam, hogy lekicsinyíttettem, úgy talán szép formája lesz... nem beszélve arról, hogy a bal láthatóan nagyobb, mint a jobb... :(



Ezt TBre megcsinálják? Elvileg kisebbítést csinálnak, de nem tudom, mi számít nagynak... fáj a hátam tőle, meg görnyedek, de a pszichikai része sokkal jobban zavar...


Van itt olyan, akinek TBre volt ilyen műtéte?


2013. máj. 9. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Már rég nem csinálnak tb-re ilyet, kénytelen leszel saját zsebből finanszírozni.
2013. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Akinek kicsi van az nagyot akar, akinek nagy az kicsit. Nem értem ezt a világot... Szerintem nagyon szép melleid vannak, felesleges ehhez a plasztika.
2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ekkora, csak nem lóg. Egyébként szerintem ez még a szép kategóriába belefér, nem tacskófül, hanem formásabb. Megfelelő melltartóval szép dekoltázsod lehet!
2013. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A tb-s csak a nagyról a kicsit fizeti, (ill. a műtétes levágást követő teljes pótlást). Kecskeméti kórházban 100% csinálnak ilyet Tb-re (barátnőm ott dolgozik). Megmondják neked, mi kell hozzá, hogy megcsinálják. A gerincprobléma, ami miatt azonnal hozzájárulnak, a pszichés indokot nem támogatják. (Erre kell keresni egy ortopéd szakorvost, aki ír egy szakvéleményt). A kicsinyíttetés egyben felvarrás is. Választhatod a csak felvarrást is kórházban ennek ára is jóval kedvezőbb, mint magánklinikán.
2013. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utolsó, köszönöm, nagyon sokat segítettél, végre valaki, akinek tapasztalata is van! sajnos Kecskemét messze van, de megérdeklődöm akkor a helyi kórházban! Azt nem tudod véletlenül, hogy csak a felvarrás mennyibe kerül?

Mondjuk a kicsinyítés se lenne rossz, mert egyfolytában fáj a hátam...

2013. aug. 1. 10:46
 6/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat nem írtad csak, hogy mindehez hány centi vagy.
2013. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
160, de amúgy ez miben számít? (nem kötekedés, komolyan kérdezem)
2013. szept. 30. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert a tbs támogatást-t a testaránytalanságra, illetve eltávolítandó szövet/testtöme arányra nézik.

Azért valljuk be, hogy az a 85 DD máshogy fest egy 185 centis nőn (nagyjából arányos) vagy egy 160 centisen (széles hát, picit nagyobb mell)...


Egyébként tutifix, hogy jó méretet viselsz? Előszerettel adnak el a boltosok kis kosarú melltartót nagyobb méretekhez úgy, hogy a hátpántot növelik csak. Ez így nem tart rendesen, de nekik megéri, ebből van több import mert a nagyobb kosár gyártása drágább.


Ezen a blogon leírják, hogy mire ügyelj vásárláskor:

[link]

2013. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én magam választom, szóval valóban akkora, amekkorának lennie kell...


ha megnézed a képeket, látszik, hogy én nem a nagy hát - kis mell kombó vagyok... :(

2013. okt. 1. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mindezek megvannak, akkor jó rád a melltartód:


Hátul tök vízszintes a melltartó pántja.

Elöl nem válik el a kosár alatt a testedtől.

Oldalt a vas pontoan a hónod alatt középen van.

2013. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!