Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikát ingyen valahol,...

Orrplasztikát ingyen valahol, valahogy nem lehet összehozni?

Figyelt kérdés

Eltört az orrom kb. fél éve, még akkor nem vettem észre, de most már szembetűnő, hogy elferdült..(nem mentem el vele orvoshoz, amit már bánok:/ )

Sajnos túl sok pénzem nincs, de meg szeretném csináltatni, mert ez így nagyon csúnya :/

Nagyon el vagyok keseredve, ha valaki tud valakit(plasztikai sebészt), azt kérem, hogy segítsen..:)


2013. máj. 11. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan mondom, hihetetlenek ezek a kérdések minden nap. Az egyik ingyen mellműtétet akar, a másik ingyen orrplasztikát, gondolkozz már el, ki csinálná meg mégis? Semmit nem kapsz ha nem fizetsz, az agyam eldobom tőletek komolyan.
2013. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ezt ingyen sehol sem fogják neked megcsinálni.

Azt mondjuk nem értem hogy lehet nagyon csúnya amikor fél év után vetted észre? Ha valami nagyon csúnya az szerintem egyből észrevehető. Lehet csak te reagálod túl a dolgot. Mindenesetre ha változtatni szeretnél rajta akkor fél millió feletti összeggel kell számolnod.

2013. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
behúzok neked ingyen!
2013. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Idióta... lassan a levegővétel sincs ingyen manapság, nem hogy egy ilyen műtét.


Kérj meg valakit, hogy vágjon orrba, hátha akkor visszaferdül az eredeti állapotba. Biztos megteszi ingyen.

2013. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A többi kommentelő végigolvasta egyáltalán a kérdés többi részét is, vagy az elején elakadt??


Balesetből történő esztétikai elváltozást, például csonttörés okozta orrferdülést, igenis támogat a TB! Barátomnak két helyen eltört az orra, neki fel is ajánlották az ingyenes korrekciós műtétet, de ő nem élt vele.

2014. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rezek Ödön-t keresd, úgy tudom ő állami kórházban is műt, ha kéred és nem dolgozik rosszul egyáltalán , az ára is így olcsóbb a műtétnek államiban !
2014. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!