Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szeretnék 5 napig csak vizen...

Szeretnék 5 napig csak vizen élni és napi 1 órát futni, kb mennyi fogyást tudok ezzel elérni? Valaki próbált már több napig vízen élni? Hogy ment? Nem vagyok kíváncsi a te tiszta hülye vagy válaszokra

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
lehet több napig vízen élni (azt nem mondom h egészséges), de szerintem ha így akarsz futni lehet h el fogsz ájulni v ilyesmi
2009. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Legalább gyümölcsöt fogyassz melléje, akkor is fogyni fogsz! De legalább vitaminok és nyomelemek jutnak a szervezetedbe és nem leszel rosszul.
2009. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

én 2és fél napig bírtam... igaz nem futottam.

16/L

2009. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
ha nem eszel semmit 5napig, akkor a szervezeted elraktározza a zsiradékokat és kevésbé fogsz tudni lefogyni... sztem legalább egyél gyümölcsöt,zöldséget.bár én a te helyedbe csak nagyon zsíros,fűszeres kajákat meg a szénhidrátokat kerülném, és mindent mértékkel csak... a mozgás a legfontosabb!
2009. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Én kb két napig nem ettem semmit, mondjuk nem fogyóztam, hanem a darabokra tört szívem darabjait szedegettem. Mondjuk nem is futottam.
2009. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Én hétfő reggel ettem utoljára egyszer régen (egyetem alatt), majd péntek este. Közben csak ásványvizet és natúr teát ittam. Mondjuk én sem futottam, vagy tornáztam közben. Az elején nagyon nehéz volt, de később már nem olyan vészes. Én csak azért csináltam, hogy meglássam, hogy kibírom-e. Sajna már nem emlékszem, hogy mennyit fogytam, dehát én nem is ezért csináltam. Meg szerintem egy ilyen fogyás úgysem tartós...
2009. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%
szerinted milyen eséllyel fogsz egy órát futni ha nem eszel semmit? Leesik a vércukorszinted és elájulsz, úgy szednek össze majd. Sok sikert hozzá.
2009. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg vannak ilyen hulyék? jaj nem eszek két hétig csak h lefogyjak, inkább mozogni kellene tobbet, meg nem rogton várni a sikert!szánalmas vagy!
2009. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

szia, szerintem ne csináld 5 napig, mert rosszat tesz az egészségednek.. én háromnaposat csináltam, az pont elég, 6 kilót fogytam (nem futottam mellé), de ez szinte azonnal visszajött amikor abbahagyom a kúrát. tippek:

készülj fel a vízkúrára, tehát az előtte lévő napon egyél mondjuk csak gyümölcsöt és zöldséget, abból se túl sokat, hogy felkészítsd a szervezetedet.(fokozatosság!)

ne csináld túl sokáig, ha úgy érzed nem jó, nem bírod, ne erőltesd. nem éri meg, tényleg. inkább egyél kevesebbet, v délután ne egyél, azzal hosszabb távon le tudsz fogyni, ez a módszer azért jó hogy drasztikusan (de rövid időre, nem tartósan) fogyj le pl szalagtűző előtt stb.

az első nap nem lesz energiád, a második nap fele a holtpont, utána pedig tele leszel energiával és sokkal jobban fogod érezni magad, mintha ennél - mert a szervezetednek nem kell az emésztésre koncentrálnia.

a kúra után pár napig még csak keveset egyél (vagy csak gyümi-zöldség), és figyelj oda arra h mit eszel, nehogy visszahízz mindent az első nap. szóval ne zabálj rögtön, fokozatosan szoktasd vissza a szervezeted.

remélem tudtam segíteni. ésszel csináld, ha csinálod! beszélj orvossal is, ha tudsz, ők többet tudnak segíteni.

hajrá:)

2009. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
ha véletlenül nem ájulsz el és tényleg végigcsinálod, utána ugyanennyi idő alatt több fog rád följönni. Amint újra enni fogsz, elraktározza a szervezeted, mert arra lesz állva hogy nem eszel majd sokáig. Túl könnyű lenne heti kétszer futni egy órát és nem hülyeségeket enni? nem vagy komplett!
2009. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!