Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegyet szeretnék leszedetn...

Anyajegyet szeretnék leszedetni, van mitől féljek?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy elég sok anyajegy van az arcomon, 16/f vagyok

és hát kb. 6 esetleg 7 lenne amit szeretnék leszedetni. De félek, hogy fájni fog meg nem tudom mire számítsak.


2013. máj. 11. 20:49
 1/4 anonim válasza:
nemhiszem!! barátnőmnek egy 6 centiset vágtak le a combjáról és semmi baja sincs..:D él és virul..
2013. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne félj én bőrgyógyászaton voltam asszisztens és nem vészes a fájdalom meg ugye érzéstelenítenek de ezt csak úgy tudod,ha elmész egy bőrgyógyászhoz és utána a magánrendelőjébe mert ezt sztk alapon ne csinálják meg csak ha oka van de az arcodon nem fog találni semmit amiért le kéne szedni.
2013. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap metszettek ki egy 2x3cm-es anyajegyet, érzéstelenítő injekció volt, ha ezt nem birod akkor ez fáj, de a kimetszést nem fájt, éreztem ahogy varrja össze, ahogy húzza össze a bőrt, furi volt de nem fájt :D mikor kiment a fájdalom csillapító hatása azóta fáj. Elég nagy seb, gondolom még egy hétig biztos fájni fog. Mozgatni nem nagyon szabad, hogy szépen forrjon össze, már amennyire szép lehet egy ilyen.... Bőrgyógyászhoz kell elmenni, hogy szeretnéd leszedetni és ott elmondják mi lesz tovább. Ugy tudom arcról lézerrel szedik le, de az nem szedi ki a gyökerét, meg nem lehet szövettant csinálni. Én sztk-ban csináltattam ingyen, de ha az arcodon van mindenképp plasztikai sebésszel csináltasd. Nekem nagyon nagy darabot vágtak ki, húzódik a bőr, én a végeredménytől félek a legjobban hogy milyen lesz, igazából nekem is plasztikai sebészhez kellett volna mennem.
2013. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: és milyen a nyoma? Látszik még valami? És kb. mennyibe kerül?
2013. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!