Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Régi műtéti nyomot, plasztikáz...

Régi műtéti nyomot, plasztikáztatott már valaki?

Figyelt kérdés
Tavaly eltört a kulcscsontom és műteni kellet, 2 hegem van.Sajnos elég csúnya lett a helye és megfordult a fejemben a plasztika gondolata.Aki csináltatott már ilyen műtétet elégedett-e vele és mennyibe került.

2013. máj. 16. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én olyanról hallottam csak, hogy tetováltatnak oda. de állítólag hegre meg nem szabad tetováltatni
2013. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lézeres kezeléssel lehet halványítani a hegeket. Ilyet bőrgyógyászok is csinálnak, nem kell hozzá plasztikai sebész.
2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,eddig nem hallottam lézeres kezelésről,utána nézek :)

tetoválást nem szeretnék.... :)

2013. máj. 17. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudnak csinálni a lézeren kívül, mert a hegesedési hajlam genetikai. Van, akinek nyom nélkül gyógyul bármilyen vágás, másnak vadhús nő a hegre (keloidos heg).

Ha vágtad már meg magad késsel, ollóval, akkor tudod, hogy neked milyen a hajlamod - tehát emiatt vagy a sebész bénázása miatt lett csúnya a heg. Ha a varrás csúnya, azon tud plasztikai sebész segíteni - kivágja a heget és speciális módon illeszti össze a bőrt.

2013. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!