Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet hasat...

Hány éves kortól lehet hasat plasztikáztatni?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy én 14 éves vagyok/leszek, és utálom magam, de legfőképpen az alakom, és meg szeretném plasztikáztatni a hasamat, minél előbb!

2013. máj. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18-nál alább nem fogja senki se megcsinálni. a siránkozásra fordított időt pedig hasznosíthatnád úgy is, hogy csinálsz hasizomgyakorlatokat.
2013. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. fogadd el magad.

2. van 4 éved tornázni, alakformálni.

3. van 4 éved, hogy összegyűjts vagy 7-800 ezer ft-ot.

2013. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták ha csak nincs most felesleges kb 700 ezer forintod, akkor inkább úgy tedd fel magadnak a kérdést hogy mikorra tudod ezt összegyűjteni... Valószínűleg addigra már nem fog problémát jelenteni az életkorod.
2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj de buta vagy kérdező. :D

De ezt betudom a korodnak.


Talán egy kicsit sportolni kéne... és akkor megszépülne az a has... ja ?! Hogy azért dolgozni kell ? Büdös a munka? Bocs. :)))

2013. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg zavar akkor tegyél is ellene! Kezdj el diétázni,sportolni vagy valami... Nem mindig az egyszerűbb megoldást kell választani. Zavar? Tegyél ellene. Egy kis sport amúgy sem árt. Én sem halok bele, ráadásul egészségesen is étkezem mégse halok bele. És hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem 18 alatt nem csinálják meg, mert addig még változhat a tested. Bár lehet hülyeséget mondok. 14/l
2013. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!