Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet orrot...

Hány éves kortól lehet orrot plasztikáztatni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
18.Kivéve baleset és különféle rendeleneségek esetében szülői beleegyezéssel.
2009. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 17 vok és meg akarom műttetni már rég óta.nekem eltörött az orrom,emiatt is deformált,de hiába a baleset,akkoris csak 18-adik életévem után operálják, mert még addig változik az orr.
2009. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 után, 19-20 évesen már lehet. De az orrunk egész életünkben nő, múltkor olvastam. Életünk végéig nő. (nagyon örültem neki gondolhatjátok, így is hatalmas orrom van)


De min. 200 ezer forint szóval ne 10 forintra számítsatok :(

2009. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van! A csontosodás befejezte (19-20 év) után érdemes megoperáltatni!
2009. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyik válaszolónak:

Ha az orr elvolt törve, nem kell feltétlen plasztikai segébészetre menni, fül orr gégészeten a TB támogatja, egyszerüen visszateszik a helyére. ha nagy orrod van és kicsit szeretnél vagy egészen más formájut az plasztikai műtét és drága, de a törött ferdült orr műtéte államilag támogatott.Előző barátnőmmel már utána jártunk a dolgoknak.

kérdezőnek: a plasztikai műtéteket 18 fölött csinálják csak.

2009. ápr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
osztálytársam 17et betöltötte fél éve és nyáron plasztikáztatja az orrát:) de meglátjuk majd milyen sikerrel, mert 18-21? éves korig még fejlődik a test úgy tudom.
2009. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha régebbi baleset történt,akkoris csak 18.életév után csinálják meg!Vtam orvosnál és ő megerősített!
2009. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!