Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Műmelleket szeretnék, mivel...

Edinci kérdése:

Műmelleket szeretnék, mivel sokat edzek és a sok edzés végett jól kiformálódott a testem, viszont a melleim sajnos lementek. Úgy érzem ezzel tudnám elérni a tökéletes testet! Szerintetek érdemes belevágnom?

Figyelt kérdés

#műmellek
2013. máj. 25. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Én leszarom.
2013. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akinek így is tetszel annak nem kell.
2013. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok éves tapasztalat ide vagy oda, még mindig sok kockázata van.

Pasiként én ilyet nem kérnék a páromtól!

2013. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
kedves "leszarom-os választ adó"! ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, minek írsz bármit is? Bezzeg ha te teszel fel kérdést arra írjanak normálisan? Érdekes.
2013. máj. 25. 14:47
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig... Láttam már pár "műmellet" és bizony nem olyan szépek közelebbről, mint azt az ember elsőre gondolná. Általában az orvosok nem tudják tökéletesre csinálni, azaz hogy az implant TÖKÉLETESEN "beilleszkedjen"... Szóval a cucc széle gyakran kidudorodik a bőrön keresztül, mikor a mell gazdája mondjuk felemeli a karját. Képzeld el, hogy állsz a tükör előtt, felemeled a kezed a fejed fölé és azt látod, hogy kiáll a melled széléből vagy aljából egy kis "plusz"...
2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
ezt Te tudod, nagyon sokszor a műtét után derül ki, hogy az implantátumra valaki allergiás, sőt kb 10-15 év csere, sajnos ezért találták ki a saját zsírból való feltöltést ami Nálad nem lehetséges, szóval Te döntsél, más nem tud helyetted, N
2013. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
nekem is egy műcici hiányzik ahhoz ,hogy jól érezzem magam én is megcsináltatom amint lesz rá pénzem egyébként rutinműtétnek számít már csak olyat kell találnod aki szép melleket csinál én inkább ettől félek,hogy nem lesz szép.Fájni k.urvára fog de a szépségért meg kell szenvedni ezzel nyugtatom majd magam.
2013. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ja és nem kell 5évente cserélni ez hülyeség már van ami életed végéig benned lehet ezzel is csak riogatni akarnak kockázata van de én bevállalnám
2013. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igazából a természetesség híve vagyok, de kicsit zavar, hogy lement. A saját zsírból való feltöltésről még nem hallottam, de az biztos természetesebb lehet gondolom, szerintetek?
2013. máj. 25. 14:54
 10/21 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!