Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika saját zsír...

Mellplasztika saját zsír BEÜLTETÉSSEL. Volt már valaki Tizedesnél ilyen műtéten? Tapasztalatok? Vélemények? Bátorítást kérek. Na jó, igazi véleményeket is. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

sziasztok..mellrákon átesett nő vagyok,akinek elérkezett a rekonstrukció ideje... és jelentem be vagyok kakilva :)

a műtétem Pécsett lesz Dr.Tizedesnél.A menete a következő: hasi zsír kimetszés, majd a teljes állományt a hiányzó mellem helyére átültetik.(nem amputálták a mellemet, hanem a mirigyállományt vették csak ki,és ideiglenesen kaptam expandert)ezt azért gondoltam fontosnak,mert nem zsírleszívás lesz,hanem őssejttel "dúsított" saját zsírszövet átültetése...(hétköznapi nyelvre lefordítva)



2013. jún. 9. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem jó a saját zsírral ,mert az fel is szívódhat idő után ,és megereszkedik, mindenképpen szilikont raknék a helyedbe.
2013. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Magyar Sarolta válasza:

Szia, drukkolok neked! A sajátzsír megmarad, csak nem az egész, kb. a felénél egy kicsit több. Mondjuk rekonstrukciónál inkább az implantátumokkal formáznak jól.

Majd számolj be az eredményről! Tizedesnél nem voltam, barátnőm sajátzsír mellfeltöltést dr. Patakinál csináltatott. Gyönyörű lett.

2013. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok! a műtétem sikerült,bár nagyon nagy volt(7.5 órás!!) nagyon szép az eredmény, persze még hónapok múlva áll be a végső forma... minden tiszteletem/hálám ennek az embernek!!!!!nagyszerű orvos és imádnivaló ember...(!!)
2013. júl. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!