Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért nem tetszik a körülöttem...

Miért nem tetszik a körülöttem lévőknek, hogy megakarom magam néhány helyen műtettni?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsináltatni az orromat,a melleimet és a felső állkapcsommal is kezdeni szeretnék vmit,viszont mikor ezt mondtam a barátaimnak teljesen elképedtek és mondták ,hogy jó vagyok úgy ahogy vagyok... Viszont engem zavar ,mert az orrom formája egyáltalán nem szép és még nagy is ,a felső állkapcsom nagyon előrébb áll mint az alsó,a melleim meg csúnyák és lógnak ezért kisebbíteni és felvarratni akarom őket. Mindig is csúfoltak hogy milyen az arcom meg ráadásul nem is vagyok vékony (de ezen már dolgozom),és ezért is mindig bántottak (meg néha most is),és teljesen az agyamra megy már ez ,hogy mindenki piszkál.

Meg az az érdekes hogy jelen pillanatban nem vagyok szép és ha utána megműtettném magam ,meg már minden passzolna akkor meg azért fújolnának le az emberek mert nem nem vagyok "eredeti" és természetes,meg "teljesen jól néztem ki"?Miért nem tudják eldönteni hogy mi van?



2013. jún. 23. 12:41
 1/5 Stavros Blofeld válasza:
52%
Te is sok Cosmopolitant meg társait forgattál kamasznak mi?
2013. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem olvastam azt az újságot és lehet nem értetetted mire szeretnék kilyukadni
2013. jún. 23. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tetszik nekik mert ők már megszoktak így, és nem akarják hogy ilyen költséges, és kellemetlen dolgoknak vesd alá magad.

Én viszont azt mondom hogy ha szeretnéd, akkor csináltasd meg, nekem is volt plasztikám és sokkal jobban érzem magam azóta.

A felső állkapcsos műtét viszont nem egészen úgy van ahogy gondolod, valószínű neked az alsó állkapcsod alulfejlett, emiatt van mélyharapásod is. Oda áll implantátum kell, meg fogszabályozás, rengeteg kellemetlenséggel járna és igen költséges is. Szerintem ebbe törődj bele, a másik kettőt pedig ha szeretnéd akkor hajrá. Így is lesz a kettő együtt kb 1,5 millió.

2013. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha szeretnéd, akkor menj műttesd meg magad.- Az állkapoccsal kapcsolatban egyetértek az előzővel.

És egy jó tanács: nem kell mindenről beszámolni mindenkinek, mert aztán csak jönnek a megjegyzések. A te dolgod, nem tartozik másra.

2013. jún. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Állkapocs felejtős, a többi viszont mehet szépen sorban, ha igazán Te szeretnéd, magad miatt,és nem megfelelni vágyásból, vagy külső (pl pákapcsolati) nyomásra. Több ismerősömnek is volt orrműtéte: az egyiknek extrém nagy volt, mindenki indiánnak hívta, a másiknak meg hatalmas volt az orrlyuka,2x is kés alá feküdt, de így is az átlaghoz képest nagyobb maradt. Néha még most is megkérdezik tőle, hogy miért nem plasztikáztatja meg:( Az biztos, hogy mindketten kinyíltak, és soha nem bánták meg. Nekem mellplasztikám volt és hasonlóan vélekedem- csak az egyik mellem nőtt meg, a másik csak bimbó maradt.Gondolhatod mit éltem át egy tesiórán, vagy uszodában. Magamnak csináltattam, soha nem pakoltam ki őket, viszont már nem érzem azt, hogy miattuk bámulnak meg. Természetesebb vagyok tőle, mint előtte valaha. Hogy ki mit gondol a környezetedben? Szerintem ha igazán szívből akarod, akkor úgy sem számít egy másodpercig sem.
2013. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!