Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy, horgas orrom van, és...

Nagy, horgas orrom van, és nagyon rosszul érzem magam emiatt. A TB sehogy sem támogatná a műtétet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez esztétikai műtét, szóval nem támogatja.
2009. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

én úgy tudom a szépészeti beavatkozásokat nem támogatja, csak az olyat,amitől az egészsége függ az embernek pl hályog szemen

de inkább érdeklődj utána, bár szerintem nem támogatja

2009. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pedig jólenne,mert nagyon gáz:S
2009. okt. 15. 22:43
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

esezleg, ha kiskorodban eltört és ettől van, vagy orrsövény ferdülésed lenne..

kérd ki egy szakorvos vélleményét..úgy emlékszem van valami lelki problémás dolog is, hogy azoknak is támogatott, nem? de úgy emlékszem ehhez pszihológus véleménye kell, vagy mi..mindenképpen menj el egy szakorvoshoz, és érdeklődj utánna

2009. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Az uzleti eletben kimondottan elonyos ez a kulso.
2009. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Mn4ejel boxolni, egyböl lelaposodik ha eltörik párszor, és ingyen van!


:D

2009. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Kb négy éve az egyik osztály társam tb támogatásosan csináltatta meg a fülét, mindenféle papírokat be kellett szereznie, hogy milyen lelki beteg, meg milyen gyógyszereket kell erre szedni, és a füle tönkre teszi az életét stb.

Ne mondjam, hogy semmi sem látszott az egészből, szerintem jobban jársz, ha spórolsz szépen és elmégy valami frankó plasztikai sebészhez és tényleg jól megcsinálja az orrod.

2009. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Szépészeti beavatkozásokat pszichiátriai javalattal sem csinálják meg ingyen!

Állami kórházban olcsóbban megműtenek mint magánklinikán

2009. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 16. 15:52
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Akinek nagy az orra, annak nagy a ... :) Népszerű lehetsz a csajok körében :) Bocsánat! :$
2009. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!