Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akármilyen plasztikai műtéten...

Akármilyen plasztikai műtéten átesettek! Nem érzitek úgy, hogy nem vagytok eredetiek?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkodom azon, hogy vajon képes lennék e kés alá feküdni a nekem nem tetsző testrészeimmel (mert ugyebár, mint mindenkinek, nekem is van ebből egy pár :)), de rájöttem, hogyha pénzem lenne is rá, sose tudnám megtenni, mert ezzel mintha vétenék a természet és önmagam ellen. Eldobnám magamtól azt a külsőt, ami nekem lett szánva már a legelején.

Nyilván itt most nem gondolok a feltétlenül szükséges műtétekre, hanem csakis kizárólag az esztétika miattiakra.


2013. júl. 3. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem miért kell ilyen kérdéseket kiírni. Mindenki törődjön már a maga testével. Nem kell mindenkinek természetes szépségnek lennie meg szürke tömegembernek. De ezektől eltekintve is nyilván aki kés alá fekszik, annak van valami a testén ami neki nem tetszik, olyannyira h képes fizetni, kockáztatni és változtatni rajta. A legfontosabb hogy az ember önmagát elfogadja. lehet hogy neked jó úgy ahogy vagy, van egy két dolog ami nem tetszik magadon de elfogadod. van aki minden nap úgy néz a tükörbe hogy utálja hogy kicsi a melle vagy eláll a füle, vagy görbe az orra. És aki megteheti az változtatni akar ezen. nem tudom mi ebben olyan nagy dolog, mindenkinek a saját teste, saját pénze és felelőssége, azt csinál vele amit akar
2013. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajtam is vannak olyan dolgok amik nem tetszenek, de elfogadom. Viszont volt egy olyan amit sehogy sem tudtam elfogadni, ami miatt rengeteget piszkáltak, és ami miatt utáltam magamat. Megműttettem, és nagyszerű érzés hogy végre normálisan nézek ki. És nem, nem érzem emiatt műnek magam. Az eldobós szöveg pedig... Neked valószínű semmivel nincs igazán nagy problémád máskülönben nem írnál ilyen hülyeséget. Semmi pénzért nem kérném vissza a régi külsőm.
2013. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Bennem semmiféle előítélet nincs a műtétekkel kapcsolatban. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mindenki a saját testével rendelkezik, és azt tesz vele, amit csak akar. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan élik meg ezt az egészet az erre vállalkozók. A 2. válaszolónak valószínűleg igaza van abban, hogy fogalmam nincs milyen érzés lehet ennyire nem szeretni önmagamon valamit.
2013. júl. 3. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a szemhéjamat és a mellemet plasztikáztattam, semmi rossz érzésem nincs ezzel kapcsolatban. Nem jut eszembe, hogy műtve van, sajátomnak érzem minden porcikám. Én úgy gondolom, hogy ami tényleg ÉN vagyok, az belül van, az nem változik egy műtéttől sem. ÉN voltam a műtét előtt, és ÉN vagyok most is :))))Az eredeti...:)
2013. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval maximálisan egyetértek! Én férfi létemre vállaltam a plasztikai műtétet, na nem hiúságból. Nagyon elállóak voltak a füleim, és ez zavart nem csak engem, hanem másokat is. Nem kívánom senkinek azt a sok csúfolódást, amit gyerekkoromtól át kellett élnem a füleim miatt. Szóval helyretették a füleimet, és azóta minden a legnagyobb rendben. Most vagyok normális. :)
2013. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ember ritkán van megelégedve magával. Ha összeadnád azt az időt, amit egy nő reggelente a fürdőszobában tölt, azt hiszem, elszörnyednél az eredményen. Nekem a külsőmmel nincs bajom. Én írok. Egy "művemet" ezerszer átolvasom, kozmetikázom, ha kell, plasztikázom. Ez így van rendjén. Ha módod van az életben valamit szebbé, jobbá tenni, csináld!
2013. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Átestem egy plasztikán, de azóta ez a kérdés még egyszer sem merült fel bennem, pedig már jó pár éve történt.
2013. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A plasztikai műtét arra való, hogy szebbé tedd azt, vagy azokat a részeket magadon, amelyek nem tetszenek. Például van, amikor komoly önértékelési gondokat is tud okozni egy ilyen dolog az embernek. Szerintem ha valaki plasztikaztat, akkor megkonnyebbul, legalábbis nem fogja savanyuan elhuzni a száját akárhányszor tükörbe néz.
2016. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!