Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A striákat csak plasztikai...

A striákat csak plasztikai műtét útján lehet teljesen eltüntetni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sajnos ahogy serdülő korban növekedtem és formálódott a testem, szétrepedt a fenekemnél a bőr. Csúnya fehér striás. Szégyellek strandra is menni.

Nem vagyok túlsúlyos, vékony izmosabb az alakom, de nagyon zavarnak a fehér csíkok.


Csak a leggyorsabb és a leghatásosabb a plasztikai műtét, igaz? És kb. mennyiért csinálják meg? Miből áll egy stria műtét? Előre is köszönöm!



2013. jún. 10. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak erre kozmetikai kezelések ill. kifejezetten striára való termékek.
2013. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Velem is ugyanez volt a helyzet. Én terhességi csíkok eltüntetésére való krémet használtam és mellette reggel és este feszesítő testápolót. Nekem nagyon sokat javult tőle. Nem tüntette el teljesen de sokkal halványabbak lettek a csíkok és szinte már nem is lehet észrenni. :)
2013. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is kenegetem krémmel, sőt azzal amit a kozmetikusom adott, de semmit sem változott! :(

Pedig egy éve, hogy elkezdtem kenni plusz kardiozok és semmi!:(

2013. jún. 10. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, próbálkozz mással, ha a jelenlegi nem jó.
2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kakaóvaj!!!
2013. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Rossz hírem van, mert plasztikával sem lehet normálisan megoldani. Pl, ha a hasadon lenne, akkor a combból vesznnének ki bőrt, és azt nyújtanák be a megfelelő helyre. Így a hason egy kocka lenne, a fenéken meg egy barom nagy sebhely, ami idővel szebb lenne ugyan, de életed végéig ott maradna.


Amit a méregdrága kezelésekkel, krémekkel el lehet érni, hogy a színük ne égő vörös, hanem világos gyöngyház fényű legyen. Általában minél drágább a kezelés, annál gyorsabb ez az idő. Ha neked már ki van világosodva a végleges színre, akkor kenheted akármivel, semmi , de semmi nem fogja eltüntetni.

2013. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igaza van az előző válaszolónak. Miután élsportoló voltam évekig, 12 évesen abbahagytam és hirtelen nőttem. A melleim körbe, a csípőm (majdnem a hasamig), a combom és a fenekem körül is vannak striáim. Minden részen, ahol a nők formásak...Kábé 10 éve próbálom őket eltüntetni, de lehetetlen. Fehérek lettek, ha nem napozok nem nagyon látszanak, de eltűnni sosem fognak. Nincs se olyan kenőcs, se plasztikai műtét ami eltüntetné őket. (PEdig 6-7 ezer forintos kenőcsöktől kezdve, heghalványító kozmetikai kezelésig mindent kipróbáltam...)
2013. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!