Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül Dr Karvász...

Mennyibe kerül Dr Karvász Tamásnál egy mellnagyobbító műtét?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyet akarsz, mekkorát, milyen beavatkozás stb. Pont ezért szükséges a konzultáció, hogy egyénre szabott árat adjanak.
2009. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sok helyről e-mail ben is kaptam tájékoztatást.Konkrétan megmondták, pedig nem is láttak...

Aki volt Nála v. hallotta, mennyibe került?

2009. okt. 17. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
MIért nem kérdezed meg a dokit( emailen, telefonon)
2009. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy mekkorát, mert az implantátum ára minden esteben ugyanyannyi. Attól függ, hogy hol csináltatod, ugyanis Karvász doktor több helyen is dolgozik, pl. az Aestheticánál. Na ez az, amit nem ajánlok, itt még a gatyád is rámegy, csak mert nincs saját műtőjuk, így a Telki Magánkórház műtőjét bérlik, ez a kórház meg olyan, hogy ha csak rádnéznek már az is 100 ezer Ft. De dolgozik még másik magánrendelőben is, ami a BLahánál van. A nevét sajnos nem tudom, de írd be Google keresőbe a doki nevét, ki fogja adni. Ezen a helyen olcsóbb, ezt többektől is hallottam.
2009. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Dr Úr árait sajna már nem ismerem, de azt tudom, hogy JÓ orvost választottál, mert nagyon ügyes, megbízható és ami fontos elég sokat képzi magát a különféle modern techikai eljárásokkal kapscolatba!!
2009. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!