Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül mostanság egy...

Mennyibe kerül mostanság egy mellnagyobbító műtét. Lehet részletben is fizetni. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A klinikától függ,de álltalában lehet.Az ár meg sok mindentől függ pl a szilikon nagyságától,izom alá kéred,vagy mellbe.Arra mindenképp számíts,hogy időnként cserélni kell őket.
2010. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában lehet részletben fizetni.Az ár nem függ attól hogy hova teszik be az implantátumot, és 500cc-ig az implantátum ára is azonos.Úgy működik mint bármely kölcsön.Nézd meg a medicredit oldalát

Magánklinikán az ár 750 000-1 500 000,- attól függ hogy mennyire "sztár" a doki

2010. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És még valami

Csak akkor vágj bele ha tényleg szarul érzed magad így a bőrödben, ha a mostani állapot nagyon frusztrál.A "miért ne legyen nagyobb"-ért butaság kés alá feküdni

Tudod egy műtött cici nagyon hasonlít az eredetire, de 100%-ig olyan mint egy igazi sose lesz.Ráadásul benne van a pakliban egy két szövödmény ami akár újabb műtétet, újabb kiadást jelent

2010. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

regisztrálj szépségklinikák oldalán, kérj hírlevelet, és szerintem várd meg, amíg lesz akció.

nekem karácsonykor küldtek egy emailt, hogy impl. ingyen, csak a beavatkozást kell fizetni(talán 200ezer). ha ugyanolyan akció,mint pl. amerikában, akkor megéri kivárni egy ilyet.

2010. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Négy éve került nekem 750 ezerbe , medicredit ad hitelt, ha van melóhelyed akkor nem kell kezes, ha nincs vagy tanulsz akkor pedig két kezes kell és kész is..elmész egy dokihoz, mondd árajánlatot, lehetőségeket, ezután szépén felhívsz egy medicreditest azzal személyesen találkoztok és elmondja mennyi időn belül kapod meg a pénzt, én két hét alatt megkaptam..a dokid számlájára utalják a pénzt, amint az megkapja adja az időpontot..megérte:)) csepp alakú, természetes esése van, szinte nem látszik semmi vágás mert a mellem ráomlik..és hatalmasak:)) semmi gondom nem volt eddig vele..nem kell cserélni sem..zselés..naon szép..minden éven megyek melluh-ra és nézetem..sosem okozott gondot..
2010. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon széles a skála...Függ attól hogy helyileg hol és hogy kinél csináltatod.Nekem 3 éve 590 volt,de ma már nem hiszem hogy ennyiből meglehetne úszni
2010. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!