Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ezeknek a csajokna...

Szerintetek ezeknek a csajoknak szilikonmellük van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. júl. 20. 15:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja, és az 1-es is, nagyon látszik rajta!
2013. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Talán a 3-ason még gondolkodtam volna, de mivel a szája is plasztikázott, így egyértelmű, hogy mindnek.
2013. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindnek szilikon melle van. Amikor ennyire le van szálkásítva a női test a testzsírszázalék a minimumon van. Ritka, hogy valakinek akkor is nagy marad a melle. Egyébként a formáján is látni, hogy szilikon.
2013. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
EGy normális nöi mell (még a legfomásabb) sem áll igy. tehát egyértelmű hogy minegyik szilikon.
2013. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A hármason sincs mit gondolkodni mert úgy szét- és feláll és annyira kerek.


Te kérdező, te láttál már igazi mellet? Annyira egyértelmű, hogy mind szilikon. A kettes csak azért nem egyértelmű, mert alig látszik, lehet csak egy pár zokni van alatta a nagymelltartóban, meg a keze is takarja. De a többiről ordít, hogy szilikonok.

2013. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az egyesnek tutttti!! De legalább a kutya nem fotózza őket, hogy telóval tükörből "kell" nekik.
2013. júl. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a másodiknak nem látni a mellét de mivel nagyon izmos biztosan az és az utolsónak mintha meg lenne ereszkedve kicsit de szerintem az is szilikon.
2013. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én az utolsóról először azt hittem, hogy biztos, hogy nem szilikon, pont azért amit te is mondasz, hogy megvan ereszkedve.
2013. júl. 26. 23:56
 19/22 anonim ***** válasza:

A 3. is egyértelműen szilikon.


A 2-es nem biztos, mert nem látszik annyira. Lehet, hogy csak a melltartó nyomja fel. A többi tuti szilikon.

2013. júl. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tuti mindegyik az, a fentebb is leírt testzsírhiány miatt. Nézz utána, a mell kb. mirigy+zsír. Ebből a zsírt testszinten lecsökkented minimálisra, azaz maradnak a mirigyek, egy kevés zsír és a bőr, de az nem így állna. :P
2013. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!