Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek milyen férfi...

Dávidking20 kérdése:

Lányok nektek milyen férfi láb jön be a kis vékony ceruza lábak (és a hozzátartozó skinny farmer) vagy a vastagabb férfias combok? Nekem nagyon izmos a lábam és ezen gondolkodtam, vajon a csajoknak (nektek) melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés

[link]


ennél egy picit vékonyabb de ilyesmi az enyém is


vagy


[link]



2013. máj. 24. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát pipaszár semmiképpen ne legyen,kiábrándító és férfiatlan,de az első meg nekem már túlzás. Valahol a kettő között van az ideális számomra.

21/L

2013. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kettő közötti megoldásra tenném le a voksomat; nem szeretem a botlábakat, de az elsőnél kicsit már furán néz ki a comb.
2013. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de belinkelted a két végletet. Férfi vagyok, de ha a kettő közül kéne választanom, akkor inkább az utolsó, minthogy egy bálna derékbőségét verdesse a combom mérete. Amúgy az én lábam a kettő között van, nem pipaszár, de nem is olyan mint egy szteroidon élő vademberé.
2013. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettő között !!!!! 18L
2013. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg a 2 véglet. Ne legyen olyan vastag, izmos, mint az első, mert az számomra már undorító, viszont olyan pálcika se, mint a második képen.


Számomra ez az ideális:


[link]

[link]


Szerintem szexi :)


21/L

2013. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kettő között,de ha csak ebből a kettőből lehetne választani akkor inkább a 2.
2013. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
A vékony láb elég férfiatlan szerintem, inkább a vastagabb.
2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább a vékony láb (természetesen nem skinny farmerbe, hanem normális farmernadrágban). Az első valami rémes, szerintem szélesebb, mint a csípőm.

A barátom elég vékonyka, nem annyira, mint a 2. képen lévő srác, de aranyos:)

2013. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nyílván írtam, hogy jóval kisebb a lábam mint a képen ahol egy feltehetőleg profi testépítőt láthatunk :D bocsi de nem igazán bővelkedik férfi combokban a google XD


akkor örülök annak, hogy ti lányok is hülyeségnek tartjátok a cerka lábat amiből annyi rohangál manapság az utcán XD


jelenleg olyan brad pitt szinten vagyok, mikor a trója c. filmben alakított


[link]


tényleg amúgy nektek mekkora izmok tetszenek?

példának okáért, brad pitt trója vagy annál nagyobb izmok? :D

2013. máj. 24. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kettő a választási lehetőség, semmi más, akkor inkább a vékony tetszik. Trójás Brad Pitt nekem már túl nagy, túl izmos. Nem tetszik. Nekem az átlagos sportos tetszik, ahol nincsenek dagadó izmok meg semmi ilyesmi.
2013. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!