Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szülés után kiszélesedett a...

Szülés után kiszélesedett a csípőm (de nagyon) ezt lehet valamilyen beavatkozással korrigálni? Plasztika, műtét, stb.

Figyelt kérdés

Régen S méretet hordtam, már csak nagyobb M jó rám.

Hiába a torna, és edzés az alakomat ugyan visszanyertem, de a csípőcsontom aránytalanul kiszélesedett, az eredetihez képest jó 10 cm-vel. A neten nem találok ilyen infot, hogy a medence csonttal kezdenek-e valamit.



2013. júl. 31. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
a csontod tuti hogy nem lett szélesebb, olyan nincs.
2013. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt a medence, és kereszt-csont IS elmozdulhat pár centit.

De keress rá a neten. Az a bajom, hogy hiába vagyok csinos, a csípőcsontom széles, és zavar, mert jóval szélesebb mint más szülés utáni nőnek.

2013. aug. 1. 13:24
 3/5 anonim válasza:

Én ugyan a plasztikáról nem tudok semmit, de ha van is ilyen szerintem ne csinálj a testeddel egy ilyen drasztikus dolgot. Ha például még szeretnél gyereket csak könnyebb lesz a széles csípővel.

Énszerintem edz felsőtestre és akkor az arányok közelebb kerülnek egymáshoz. A széles csípő pedig nagyon vonzó tud lenni!

2013. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vállat szélesítsd, az edzéssel is megoldható.

Kétlem, hogy egy olyan kockázatos műtétet, mint a medence fűrészelése (a közelben létfontosságú szervekkel), toldása-foldára bevállalna bármilyen plasztikai sebész.

2013. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez a szülés,terhesség velejárója és csak öt centi oldalanként.Ha szép kerek feneket formálsz mellé,még szexisebb is leszel,mint előtte.Nem tudok róla,hogy ezt plasztikáznák,de nem bolygatnám ott a feszes ízületeket,hacsak a lazaságuk nem okoz fájdalmat.
2013. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!