Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon mellmutetre keszulok...

Szilikon mellmutetre keszulok szeretnem aki mar megmutette magat irna velemyenyt mien volt a mutet? Hanyas melleket csinalltatott? Nekem 260 asat akar a dr-no mivel nagyon vekony vagyok 46kg!

Figyelt kérdés
en nagyobbat szeretnek! Es meg a fajdalom menyire volt elviselheto utanna? Nagyon fellek a fajdalomtol!
2013. aug. 16. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem annyira súlyfüggő, hanem a szövetvastagságtól és a mellkas anatómiájától függ leginkább.


Nekem 240 (50 kg vagyok, 155 cm), domború, szűk mellkassal. Szóval ne súly és ilyen alapján hasonlítsd össze, mert az anatómiai jellemzőket itt nem tudod összehasonlítani.


Ha túl nagy, akkor felül is kontúros lesz, gyakorlatilag félbevágott labdák lesznek a melled helyén.

2013. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

A 46 kg-hoz pont jó a 260-as.

De szerintem előbb mindenképp egy agyműtétet kérj...hátha segít a helyesírásodon is, mert az botrányos...

2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,nekem 440 es van,165 cm vagyok,és 60 kg kb.nem vagyok dagi,de vékony sem,jó alaknal picit több.

a mütet utani éjszaka rossz,akkor hanytam,az altatótól valszeg.meg olyan érzés mintha mellbe rúgtak volna.de nem vészes szerintem.

most megyek kicseréltetni 520-ra,vagy valahogy úgy,h kicsit nagyobb legyen,de ne túl nagy.7 éves már.meg attól is függ a fájdalom,h hova teszik,nekem mirigy alatt van,ha izom alá teszik,a mütet utan jobban fáj.

2013. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!