Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Állcsont-plasztikai műtéten...

Állcsont-plasztikai műtéten átesettek tapasztalatát várom?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kérdés? Nem fogok kisregényt írni...
2013. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! :) Esztétikai oka volt a műtétednek? Az állad egész területét műtötték? Ki műtött és hol? Mennyire vagy elégedett a végeredménnyel? Állkisebbítés volt vagy nagyobbítás? Használtak implantátumot vagy csak "lefaragtak" a meglevő csontból? Kb. mennyibe került és melyik évben?
2013. szept. 2. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik verset sem... :D Bírom ezeket a flegma negatív hozzáállásokat. Ez Mo. kb. 70 %-ára jellemző. Annyira jót röhögök rajtuk.
2013. szept. 5. 22:46
 4/5 Brekka28 válasza:

Szia!

Fél éve volt orral egybekötött állműtétem:) Esztétikai oka volt a műtétnek, mivel orrom kissi előrébb, állkapocs csontom hátrébb áll. Lett volna lehetőség állkapocs műtétre is, de az számomra nagyon durva beavatkozás. Így amellett döntöttem, hogy csontot illesztettek az állcsúcsomhoz. Mivel orrplasztikát is végeztem egy időben, lehetett volna az orrból lefaragott csontot felhasználni, de túl kicsinek bizonyult. Így csípőmből került lemetszésre egy kis darab. 1 hét alatt összeforrt a 2 csont. Tökéletesen megvagyok elégedve az eredménnyel. Szegedi lévén, Szegeden csináltattam. Az áll rész kb 100 ezer volt.

2013. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végre egy komment, ami más hozzáÁLLást tanúsít az állakról. Szia! :D Köszönöm a hozzászólásodat! Van before-after képed? Persze csak az orról meg állról :) Még talán annyi, hogy Szegeden ki műtött és pontosan hol? Sztem én is bevállalok egy ilyen műtétet esztétikai okokból. Előre is köszi a választ! :)
2013. dec. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!