Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » SOS ez normalis vadhus leszede...

SOS ez normalis vadhus leszedese utan? Egyaltalan jol jart el az orvos?

Figyelt kérdés

Az orrpiercingem mellett nott egy bors nagysagu vadhus. Ma voltam reggel sztk sebeszeten leszedtek de nagyon bunkok vkltak, csak azt tudtak hajtogatni h pfuu ez milyen csunya meg hogy edesanyam biztos orult neku stb...egyszoval egyaltalan nem voltak segitokeszek . Eloszor lidocainnal erzestelenitwtt(majd meghaltam a fajdalimtol) es utana kikapargatta de nem nagyon magyarazta el mit is csinal.

leszedtem a kotest es elkapott a sirogorcs! Egy borso nagysagu piros veres lyuk vsn az orromon! :( :( ez normalis? El fog mulni? Vagy majd be fog hegesednu? Kerlek irjatok nagyon el vagyol keseredve :((


2013. okt. 7. 11:21
 1/4 anonim válasza:
Ne szedd le a kötést, légy türelemmel, be fog gyógyulni! Kitartás! :)
2013. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Mennyi ido mire elmulik? Annyira csunya remelem nem fog hegesedni :( hany napig legyen bekotve?

Meg1x koszi a valaszt :)

2013. okt. 7. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna leszedni. Barátnőmnek is volt, Tetránnal és Octenisepttel kezelgette és elmúlt neki.
2013. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le fog rohadni.
2013. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!