Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nagyon csunya az arcom:arc...

Ha nagyon csunya az arcom:arc berendezesem a plasztikai sebeszeten kivul hogyan tudnek megszepeulni?

Figyelt kérdés

Nagyon elegedetlen vagyok a kulsommel fokent az arcommal.Az arc berendezesem csunya,az orrom enyhen tomzsi,de a lenyeg,hogy nem tetszik,a szemem genetikai okok miatt karikas, a hajam hormonalis problema miatt allandoan zsiros,az arcom tele hegekkel,a borom zsiros.


Utalok tukorbe nezni,csunyanak erzem magam,nem tetszek senkinek sem...Sokan gunyoltak mar,hogy csunya vagyok... :( Nagyon szeretnek megszepulni. :)



2013. okt. 18. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A hormonálisan zsíros hajaddal, bőröddel a plasztika se tud mit kezdeni.


Miért nem erre koncentrálsz előbb? Megszüntetni a hormonális okot! Lehet, sokkal szebbnek találnád magad utána.

2013. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azon vagyok elsosorban,de evek ota jarok borgyogyaszhoz es mar O sem tud vele mit kezdeni annyi mindnt probaltam mar...
2013. okt. 18. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál is jártál?
2013. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és az arcom is mindig zsíros. A hajamat naponta mostam eddig, most azt szoktam csinálni, hogy 1. nap után este szórok a hajtövekre hintőport, így kibír 2 napot. Az arcomra zsíros bőrre való alapozót használok + púdert, sajnos ez sem 100 %-os, de amiket most használok, attól jobbat még nem találtam.

Nekem is heges volt régen az arcom, de már elmúlt. Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy mitől és hogyan, de szerencsére már nincs.


Biztos vagyok benne, hogy azért annyira nem lehet rossz a helyzet a kinézeteddel kapcsolatban, mint ahogy te azt gondolod. Nekem nagyon nagy orrom van, brutál magas homlokom, nagy füleim (bár a hajamtól nem látszik) és mégis tetszek a fiúknak.

Biztos, hogy te is tetszhetsz a fiúknak. Emeld ki magadon az előnyös részeket, hogy arra koncentráljanak, és ne arra, ami kevésbé előnyös.

2013. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sminkelj (de rendesen, NE így: http://www.youtube.com/watch?v=DxkddpjkQkg
2013. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak fogadd el, és bátran viseld önmagadat. Így lehetsz igazán gyönyörű, nem pedig plasztikai műtétektől. És azok, akik gúnyolnak, talán tökéletesek? Addig, míg valaki nem az, addig semmi joga nincsen ahhoz, hogy belekössön a megjelenésedbe. Márpedig tökéletes ember nem létezik.
2013. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg ügyesen sminkelni, ezzel tompíthatod a szem alatti karikákat (az enyém is olyan, de az alapozó alatt nem látszik), hegeket. Nekem a haj zsírosodását annak szőkítése oldotta meg. Illetve heti egyszer eljárok szoliba, mert a szem alatti karikákat is elfedi, ill. a pattanásoknak is jót tesz. Egy jól megválasztott frizura egyébként teljesen átváltoztathatja optikailag az arcberendezésedet!
2013. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom mindenkinek. :)


hat az onelfogadassal vannak problemaim az tuti...

2013. okt. 20. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértelek! Én is hasonló cipőben járok! Annyi,hogy ma már nem gúnyolnak a külsőm miatt,de még mindig ugyanolyan ronda vagyok... annyira vágyok arra,hogy sok pénzem legyen és meg tudjam műttetni az orrom,fülem. Aztán bőr feszesítő kúrákra járhassak,vehessek drága tökéletesen fedő alapozókat,a hajamat felvarrassam,hogy szép dús legyen.. Én annyira beteges vagyok,hogy nem merek emberekkel beszélgetni sem,mert ronda vagyok! A fősuliból kifordultam amikor megláttam,hogy a lányok milyen szépek én meg ronda vagyok! A szüleim csak kinevetnek,hogy hülyeségeket beszélek,nem törődnek vele,próbálják bemagyarázni,hogy szép vagyok,csak az a baj,hogy a tükör nem hazudik! Soha nem lesz belőlem semmi,így dolgozni sem tudok,mert befordulok ,az utcára se merek kimenni,előtte órákig sminkelek,de még úgyis rondának látom magam..:(
2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es Valaszolo:


Nem lehet h csak Te gondolod ezt magadrol?Kuldesz esetleg kepet. :)

2014. jan. 11. 20:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!