Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tudtok az Aesthetica...

Mit tudtok az Aesthetica mellműtét akcióról? Tényleg ajándék a mellimplantátum mellnagyobbításnál? Vagy behozzák a költséget máshol?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

én eztígyx konkrétan nemtudom, de valószínűleg behozzák máshol, és kb ugyanannyiba lesz az egész, mint akció előtt, max picit olcsóbb, de azmár jelentéktelen összeg.

ez sajnos így működik, az akciók, kedvezmények sosem a vevőért vannak, hanem csak becsalogatásnak.

2009. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Aesthetica akciós ára kb annyi mint bármelyik másik magánklinika nem akciós ára
2009. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Az Aesthetica ebből a szempontból egy kalap sz@r. Tény, hogy az orvosok szakmai tudásával semmi gond nincs, de maga a cég átveri az embereket, ráadásul nyomulnak, engem hetekig hívogattak, naná, hogy végül nem ott csináltattam meg a melleimet.
2009. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. Túl jól hangzik, hogy igaz legyen. Nekik is élni kell valamiből :))

Köszi a válaszokat!

2009. nov. 15. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!