Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik fogműtét, és hány...

Létezik fogműtét, és hány éves kortól lehet ilyet csináltatni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem új fogakat csináltatnék, hanem csak mondjuk egy műtéttel vagy valamivel szépen egymáss mellé igazítanák őket.
2008. júl. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a fogszabályzót ajánlom,az is nagyon hatásos és éjszaka is használhatod ha cikinek érzed.De ezt így nem tudom eldönteni mivel nem láttam a fogaidat.
2008. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság már létezik olyan fogszabályzó melyet a fog belső oldalára aknak így szinte nem is látszik. Műtéttel nem nagyon lehet átrendeznia fogsorod...
2008. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem érdeklődj egy fogorvosnál...ott tuti többre mész mint itt:S

de am nem tudom.

2010. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogszabia megolfás, igen van amit belülre teszenk,nem látszik:)d e megéri;) nekem volt
2010. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lovász márta válasza:
Megolfás?:-)hát te se vagy magyar
2012. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!