Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
83%

túl sok elvárásod van, az ilyeneknek sosem lesz barátjuk.


21F

2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
93%
nem bmeg 6 milliárd emberből egy sincs ilyen
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :) 98%-ban hasonlítunk :)
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
en ilyen vagyok:)
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


te is megnagyobbítattod a melled?

2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 A kérdező kommentje:
Nekem ezek alap dolgok egy kapcsolathoz. Ennél több nem kéne később sem.
2011. okt. 9. 16:58
 7/94 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek, jó tudni, hogy vannak még ilyenek :)

22/F

2011. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, csak a kutyának sem kell. Az a baj, hogy ha feltesszük a nőknek a nagy kérdést, milyen férfira vágynak, túlnyomó többségük ehhez hasonlót fog mondani: legyen komoly, akarjon sokat egy kapcsolattól, vegye komolyan a szerelmet...

Aztán furcsamód mikor odáig jut a dolog, hogy ténylegesen összejönnek valakivel, igen gyakran az a vége, hogy az ilyen férfiakat úgy pattintják le, ahogy illik és a kalandorok, a járási Don Juanok után epekednek, majd velük bonyolódnak egyéjszakás kalandokba. Ki érti ezt?

2011. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
88%

Sorry, kiestem a korosztályból. Pedig összességében nem hangzott rosszul.


26/F

2011. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


jaaah nem :D A válaszra értettem a 2. részére

2011. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!