Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl magas homlokomat nem...

Túl magas homlokomat nem lehetne valahogyan alacsonyabbá tenni?

Figyelt kérdés
Elég magas homlokom van és kisebbet szeretnék.Van valami sminktrükk vagy plasztika erre a célra?
2008. júl. 7. 12:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Vágass magadnak frufrut,újból divat lett mindenféle forma és vágás vagány és akkor nem látszik a homlokod, a frufru amúgy is azoknak áll jól akinek magas a homloka.Szerintem nem nagyon lehet műteni,ott csont is van!
2008. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hordj frufrut. Plasztika? Hááát a csontot kéne megfaragni,de szerintem ilyet még nem találtak ki.
2008. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem hozzászólóknak: Nekem is ez a gondom 14 éves koromig frufru volt, de elkezdtem megnöveszteni. Mindenki csúfolt a suliban, de mi közük hozzá?

Könnyű mondani, hogy fúj magas homlok nem ismeri a frufrut? Én pl azért növesztettem meg, mert zsíros a hajam és totál pattanásos volt az egész homlokom. Azóta sokkal elviselhetőbb. ennyit a frufrutokról! Szépen elzárja a pórusokat. Az annak ajánlatos akinek babaarca van sehol egy miteszer.

2008. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Alsóajakra ne használj szájfényt! Megnyújtja az arcot.

Nem muszály frufrut növeszteni vagy vágatni, elég egy-két félrecsattolt tincs a homlokon.

2008. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását főleg az utolsónak.
2008. júl. 7. 16:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hajpánt is jó.mondjuk ha rendszeresen hordod,akkor is zsírosodik a bőrőd.de alkalmanként jó. szerintem...
2008. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
Plasztikai beavatkozások közül hajátültetéssel lehet a homlokot kisebbíteni, azáltal, hogy lejjebb hozzák a hajhatárt. Férfiaknál bevált módszer, kb. 350.000-550.000. forint.
2008. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
a rasztás haj az valahogy szélesebbé teszi a fejet. nem kell hogy ápolatlan legyen meg olyna nagy csumbi, ugy kell megcsináltatni hogy kis fürtökben és nyugodtan megleeht mosni, tévhit az hogy nem kell mosni!
2008. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Fru Fru....
2008. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy rasztás ismerősöm,neki is magas a homloka,de a rasztás haj nem segített optikailag kicsinyíteni.


Nekem is elég magas a homlokom,sokáig siskám volt,de a frufru is jó ötlet,vagy eleve ha kétfelé van választva a haj.

2008. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!