Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl magas homlokomat nem...

Túl magas homlokomat nem lehetne valahogyan alacsonyabbá tenni?

Figyelt kérdés
Elég magas homlokom van és kisebbet szeretnék.Van valami sminktrükk vagy plasztika erre a célra?
2008. júl. 7. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem legyél büszke arra, hogy magas a homlokod. régen a nemességet szimbolizálta.
2008. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Vágass frufrut és hajlakkal fújd be, hogy fixen takarjon--én így leplezem a sajátomat ;-)

Egyébként azt mondják, akinek magas a homloka,az okos!! :)

2008. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ajánlhatom a Husqvarna druzsbákat(láncfűrész)
2010. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy magas a homlokod? Lötyög a fejedben az agyad?
2010. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz plasztikai műtétet, akkor a frufru marad és a megfelelő smink használata. Sminkben ennyi tanácsot tudok adni: emeld ki a szemöldöködet, így azon lesz a hangsúly. A homlok és a haj vonalánál pedig sötétebb alapozóval vagy pirosítóval árnyékolsz, így alacsonyabbnak látszik majd a homlokod. A plasztikai műtétet pedig csak az orvos tudja neked megmondani. De ha a sztárokból indulunk ki, akkor tuti lesz egy szemöldökfelvarrás, ezzel magasabban lesz a szemöldököd, ergo optikailag kisebb lesz a homlokod. De szerintem létezik erre más megoldás is. A csontot is lehet faragni, de szerintem a hajbeültetés a valószínűbb. 1-2 centi vastagságba beültetnek hajat, az pedig szerintem bőven elég. De nem akarok hülyeséget írni, én csak abból indulok ki, amit a hírességekkel csinálnak. Beyoncénak is volt hajkorrekciója a homlokánál, beültettek neki hajat. Ha sok hajad van, és van honnan venni, akkor nyert ügy.
2010. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sok hírességnek magas a homloka: Amber Valletta, Angelina Jolie, Jade Jagger, Jennifer Love Hewitt, Iman (modell), Tyra Banks, Naomi Campbell stb ... Nem a homlok magasság teszi a nőt, pl. a Angelina Jolie ritkán hord frufrut! Ha az arcformád olyan, lehet nem is kell! Kérdezd meg egy jobb fodrászt, megmondja mi a helyzet. Így nehéz tanácsot adni.
2010. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem is nagy,vagy 10cm es iszonytosan zavar. Mindenki ugy erzem azt bamulja. Viszont nagyin dus es vastagszalu hosszu (kiskoromba suru) gondor hajam van,mara mar inkább csak erosen hullamom. Mivel nehez kezelni ezert minden nap copfba kotve hordom. Ami miatt megjobban latszik hogy irto magas a homlokom. Es nem tudom mit csinakjak vele. Fru frut nem akarok. Mutethez meg fiatal vagyok (szerintem)

16/L.

2014. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem is nagyon magas és addig nem zavart amíg nem kezdtek el homloknak csúfolni(körülbelül 1 éve)😭😭
2016. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!