Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magasság növelésre bármi...

Magasság növelésre bármi megoldás van?

Figyelt kérdés

Egyet tudok az Ilizarov féle csonttörő módszer, de az nagyon drága és fájdalmas is. Főleg azért nem jó mert drága a fájdalmat még elviselném. De van bármi kenőcs, torna, vagy vitamin, hormontabletta ami segít? 20 éves Fiú vagyok.

Eddig próbáltam tornázni nyújtok minden nap de semmi értelme estére legalábbis centiben nem mérhető igaz nem olyan régóta csinálom.



2013. okt. 26. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

anabolikus szteroidok esetleg, de eléggé "sok lemondással járna".


elvileg a nyújtásnak is segítenie kellene, jógázz sokat.

nem vagy ép.

2013. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy 100-as! Komolyan.

De igen, létezik egy ingyenes csont törő módszer is.

Keress egy izomembert, tudod, az a birka nyakú, kopasz féle, ajánlom a 8 kert. Köss bele, tuti összetöri a csontodat.Ingyen!

2013. okt. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kössz nagyon szellemes
2013. okt. 28. 14:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)))
2013. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor én most mit mondjak 170 cm magassággal?

Én is gondoltam már mindenre, de ekkora maradok,ez van.Melleseg, ha hallotad már a mondást: "kis ember nagy bottal jár"...

20/F

2013. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3 centi te Atyaúristen, most az min változtat? Az emberek észre sem vennék. Tornádó, cunami, háborúk, és még ez is???
2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem kioktatást kért.

Mellesleg van szteroid/mütét nélkülis megoldás. Vegyél egy kosárlabdát vedd rá pár haverodat hogy kosarazon velled vagy dobj palánkra egyedül....olvas utána a kosarasok kosarazás közben nőlnek gondolom mert sokat nyújtozkodnak felfelé.

2013. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!