Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikám volt. Valaki...

Orrplasztikám volt. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Orrplasztikám volt kb 9 hete. A gipsz levétele után nagyon tetszett nagyon meg voltam elégedve,volt szép kis íve stb. De mostanra egyre jobban tűnik el az ív.meg egy kis kb egy cm-es duzzanat van az orrhátamon. Mitől lehet? Meg mintha csúnyán csontosodna, az orrnyergemnél olyan mintha ott lenne a duzzanat szélesebb mint a porcos rész. Mit tudok csinálni?
2013. nov. 4. 19:10
 1/8 Dwight Schrute ***** válasza:
bocsi, de ezt miért nem attól kérdezed meg, aki a műtétet végezte?
2013. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátha volt másnak is ilyen? Hogy átmeneti e vagy...
2013. nov. 4. 19:14
 3/8 anonim válasza:
2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Aki egyszer beleszalad az nem tud kimenni belőle talán soha. Mindig újabb és újabb műtétek kellenek.
2013. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugy latom keptelenek normalis valaszt adni, ill. beleszolnak anelkul, hogy tudnak mirol van szo... Szoval: az ott fel ev utan eri el a vegleges formajat. Ne aggodj.. Nekem majdnem egy evig duzzadt volt nega. Ez trmszetes..
2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ill orr, nem "ott". Bocsi, felreutottem..
2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a tipp: felpolcolt fejjel aludj, haton! Ne hason, ne oldalt!
2013. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. dec. 6. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!