Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lévai Adriennek szép mellei...

Lévai Adriennek szép mellei vannak?

Figyelt kérdés

[link]

Nektek tetszik, mert a barátnőm szerint csodálatosak és ilyet szeretne, mert szinte egyáltalàn nincs cicije. Szerinterek támogassam vagy nem mert nekem ígyis bejön de nagyon sokszor mondta hogy szeretne nagyobbat.


2013. nov. 20. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
amennyiben egy nejlontasak, benne folyadékkal szép, akkor ez tényleg nagyon szép. én a természetesre szavazok. és ha én szeretem a barátom, és az ő véleménye a legfontosabb, akkor nem vágyom műmellre.
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg egy Istennő.
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezek már túl nagy mellek, aránytalan a testéhez ezért csúnya, na meg mert üvölt róla hogy mű...
2013. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
szerintem is aránytalan a testéhez ez a nagy mell ez már nem szexi hanem gáz szerintem én is gyűjtöm rá a pénzt jövőre meglesz de ilyet nem szeretnék.. elég nekem kiesebb is
2013. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem pont jó!
2013. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

eloszor is ez a no egy ordas koszos ri.banc.

màsodszor a hatalmas togyektol ùgy nèz ki mint egy konyhàsnèni.

harmadszor, ha a baràtnodnek semmi melle, akkor nincs az az orvo aki elsore ekkora implantàtumot be tudna v be akarna rakni neki. ugyanis be sem fèrne!

negyedszer pedig, ne màsra karjon hasonlìtani, hanem talàlja meg sajàt magàt az egyènisèget. neked ebben kène tàmogatnod ot, nem pedig a màsban hasonlìtàsra!

2013. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy kicsit aránytalan, de attól még szép. :-)


Ha a barátnőd mindenképpen ezt szeretné, rajta áll vagy bukik és az orvosain. Nem tudom mennyi idős, stb., de az orvos majd kézben tartja a dolgokat. :-)


Én ekkora melleket nem tudnék elviselni, de van, akinek pont ez a vágya. :-) Nem vagyunk - szerencsére - egyformák! ^ ^)

2013. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem undorító, de ez a ti döntésetek. Ha szereted és elfogadod, akkor nem támogatod ebben a butaságban. Pénz kidobás, természetellenes, megerősíti a gyenge önbizalmát (hogy ő csak valami plusszal érezheti magát szépnek), nem beszélve arról, hogy mi van, ha valami félresikerül... Ja, meg ezek után sokakra rátör a mánia és nem tudják abba hagyni. Ha a mellével elégedett is lesz, ha nem tanulja meg elfogadni magát, előbb-utóbb úgyis találni fog magán más valamit, amit kifogásolhat és meg akar majd változtatni...

A kérdést kiemelted, tehát még azóta sem csináltatta meg? Mert akkor nagyon jól tettétek!

2014. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem sincs semmi mellem, de még akkor sem csináltatnék ilyeneket ha nekem fizetnének érte. Szerintem nagyon csúnyák.

[link]

Az ilyen mellekről mindig Michelangelo szobrai jutnak eszembe:

[link]

2015. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt nem értem miért tölünk kérdezed a te barátnőd és szerintem támogatnod kéne mert ezt szeretné és azt akarod hogy a többi válaszoló legyen bolgog, hogy hallgattál rájuk vagy a barátnőd.
2015. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!