Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen módszerrel érdemes egy...

Milyen módszerrel érdemes egy közepesen vastag ajkat töltetni? (Képekkel. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy viszonylag fiatal budapesti lány vagyok, aki szeretné, ha nagyobbacskák lennének az ajkai. :) Gyakorlatilag arról van szó, hogy van egy csúnya orrom, egy egyenes vonalú szemöldököm, s egy lefelé ívelő szám, vékony felsőajakkal. Azt hallottam (és személyesen nekem is mondták), hogyha a fölsőajkamat feltöltetném, akkor az egész arcberendezésem megváltozna és nem lenne ilyen szigorú a fizimiskám. Namost, a plasztikai sebészetek oldalán eléggé elvesztem, és szükségem lenne egy kis útmutatásra. A Smiling Bar-féle hialuronsavas módszeren gondolkozom, de nem tudom, hogy az elég radikális lesz-e számomra. A másik a tiszta hialuronsav beinjekciózása. Vajon vállalnák-e a 3 ml beadását úgy, hogy 2 ml kerülne fölülre, 1 ml pedig alulra? Az eredmény vajon kitart 2 évig? A másik probléma, hogy lidocain-allergiám van, és tudtommal ilyen érzéstelenítőt alkalmaznak a szúrás előtt...

A jelenlegi állapot: [link]


[link]


[link]

És hogy milyet szeretnék? Mint mondjuk mint Rosie Huntington-nak van. [link]


Előre is köszönöm szépen annak, aki tud valamit segíteni a témában tapasztalattal, linkkel vagy véleménnyel.

Serényen fogom kattintgatni a zöld kézt, megígérem! :)



2013. aug. 2. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én lány vagyok de szerintem elég szép arcberendezésed van, és a szád is kifejezetten tetszik.
2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem tudok segíteni, csak a véleményemet tudom leírni, ami ennyi: Úristen az első 3 képen a lány mennyire szép :O
2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Te kis butus, hát neked sokkal szebb ajkaid vannak! :-)


KÜldhetnél egy egész arcos képet is, mert nagyon kíváncsi vagyok


24f

2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
komolyan, nem értem az ilyet... az egészet, úgy ahogy van...
2013. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép szád van. nem értem miért azzal van a problémád. a csúnya orrot nem tudod ellensúlyozni a száddal. amúgy az orrod sem vészes, de valóban nem is szép, szerintem inkább orr plasztikán gondolkozz, mert a szádat kár lenne elrontani (ugye a szájat hajlamosabbak elrontani, mint az orrot...) a szemöldököddel meg nem tudsz mitcsinálni, ha úgy nő a szőr, maximum tetoválás, de azis elég esélyes, hogy elrontják
2013. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, de szerintem nem ment át, amit akartam: RBS-em van! :D

Tényleg, légy szíves a feltöltéssel kapcsolatban írjatok.

2013. aug. 2. 21:41
 7/15 A kérdező kommentje:
Ötös, köszönöm, de igazából pont az lenne a lényeg, hogy ''természetes'' módon történjen az átalakulás, így döntöttem a hialuronsav mellett, nem pedig az orrplasztikánál.
2013. aug. 2. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
A hialuron savat szembe szokták csöppenteni, mint műkönny...
2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Is.

[link]

2013. aug. 2. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Ide írod az helyreigazítást, de a privátra már nem vagy képes válaszolni.


Ez szomorú dolog.


[link]


Amúgy a lap első harmadánál, jobbról balra középen.

2013. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!