Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha azt mondom egy plasztikai...

Ha azt mondom egy plasztikai sebesznek, hogy kisfius arcot akarok, meg tudja csinalni?

Figyelt kérdés

alapbol is fiatalos az arcom. 22 vagyok de 18nak nezek ki, viszont baromi nagy az allam amit utalok meg kene meg 1-2 javitas az arcomon, sot mas szemszint is akarok.

szval tud nekem csinalni egy illusztraciot h milyen lesz illetve meg mutja csinalni ezeket?


2013. nov. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
jesszusom te beteg vagy. ilyen baromságot. ezt gyorsan felejtsd el.
2013. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is plasztikázva vagyok (orr), na de ez még nekem is erős... Van egyáltalán valami, amit nem akarsz magadon megváltoztatni?! Ez már nem gyenge lelki problémákra utal... Egyébként a kérdésedre a válasz: igen! Másképpen bele sem kezd a műtétbe! N/28
2013. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
buzy vagy
2013. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ismerek egy jó sebészt aki olyanná tesz amilyen csak akarsz lenni: FRankenstein
2013. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak egy tipp: a nők jobban szeretik a férfias arcot, mint a kisfiúsat:D
2013. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!