Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Plasztikai sebész akarok...

Plasztikai sebész akarok lenni! (lány v), Mi kell ehhez? És egyáltalán mennyit keres M. O-on? Ez már 110% h az leszek!

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Irány az orvosi egyetem, onnan sebészet szakvizsga, aztán ez a röpkr 12 év után már tanulhatod a plasztikai sebészetet. Jól meggondoltad?
2009. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Most miért kell irni hogy jól meggondolta-e? ott van hogy az szeretne lenni. attol hogy másnem tanulna annyit még ö tanulhat. Sok sikert hozzá! Nem keres rosszul egy plasztikai sebész abban biztos vagyok.
2009. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem ismerem a kérdezőt, nem tudom, hány éves, milyen tanuló, stb. Ezért írtam. Van, aki azt képzeli, h érettségi után elvégez egy okj-s tanfolyamot és máris plasztikai sebész, aki dollármilliárdokat keres. De a kérdező biztos nem ilyen :)
2009. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Nekem azért elég negativ, ha az a legfontosabb kérdés, hoyg mennyit fog keresni....
2009. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Haliho, szerintem te ugyanaz vagy aki tegnap feltette azt a kérdést, hogy melyik orvos keres a legjobban, meg volt valami a pszichologussal is :)

Hajrà, ha az akarsz lenni, de tudd, hogy az egyetem elvégzése utàn nem fogsz rogton mucickokat gyàrtani topmodelleknek, hanem eloszor pàr évet lehuzol a sebészeten, ahol elofordulhat hogy alkohol-és pisiszagu csovesek fejét kell osszevarrni, majd leteszel egy sebészet szakvizsgàt, majd késobb egy baleseti sebészetit is, és ugy kezdhetsz el a plasztikai sebészet felé kacsingatni:) Szép szakma lehet, de jol gondold meg, nagyon nagyon hosszu ido mire oda eljutsz, de ha ezt akarod, sok sikert!!

2009. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Anyukám negyven éves múlt, mire megszerezte a plasztikai sebészeti szakvizsgát, úgy, hogy egyetlen évet sem hagyott ki, folyamatosan munkálkodott hatéves korától kezdve.
2009. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

"Ez már 110% h az leszek!"


Nem, te sosem leszel plasztikai sebész. Ahhoz kell nem kevés ész is... Illetve hogy tudd, mi kell ehhez.

2009. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg lehangoló,hogy csak azért akar orvos lenni,mert sokat keres!!!

Az ilyenekből sosem lesz igazi doki,és én sem lennék a betege..Egyébként elmondom neked,hogy nem igazán keresnek olyan jól..(ne a főorvosokat,és a befutott orvossztárokat nézd)Én személyesen ismerek egy orvost aki a fül-orr-gégészeten dolgozik,és éjszakánként amikor nincs ügyeletben plakátokat ragasztgat a kollégájával együtt mellé kereset végett...

2009. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
ki maradt a K betű..mellékkereset miatt palkátolnak..
2009. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Átlagosan egy orvos havi bére BRUTTÓ 120 ezer Ft. Még egy szakács is többet keres nettóban.

Ahhoz, hogy plasztikai sebész legyél minimum 8 év (6+2) az egyetemen, és még így sem fognak alád embereket adni, az még minimum 10 év. kb 40 évesen lehet saját praxisod és akkor majd előfordulhat, hogy egész jól fogsz keresni, csak időd nem lesz elkölteni az is biztos.

És ezzel nem leszólni akarlak, hanem csak tájékoztatlak, hogy sajnos ez tényleg így van, úgyhogy ha belevágsz, akkor számolj az ilyesmivel.

2009. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!